Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
26 квітня, 2013   ▪   Версія для друку

Співучий ректор Поплавський відсвяткував 20-річчя своєї безкультурної діяльності

Дивовижно — Поплавський 20 років “штампує” українську культуру, а вона все ще дихає. Хоча й б'ється в конвульсіях.
Співучий ректор Поплавський відсвяткував 20-річчя своєї безкультурної діяльності

Рівно 20 років тому, за наказом тодішнього міністра культури України Івана Дзюби, на посаду ректора Київського державного інституту культури був призначений Михайло Поплавський. Сьогодні, про його дітище - Київський національний університет культури і мистецтв, не знають хіба невігласи.

 

 

За цей час, він встиг “наштампувати” таку кількість “діячів”, якій може позаздрити будь-який “культурний” виш.

 

 

“Я щасливий, що сьогодні очолюю цей прекрасний богемний Київський національний університет культури і мистецтв. Не просто Національний, а Національний і за формою, і за змістом, а головне – за духом. Я хочу, щоб бренд КНУКіМ у світовому просторі був на першому місці, а Голлівуд – на другому!”.

 

 

Свою університетську родину ректор називає “команда поплавків, що завжди на плаву”. І якщо система Станіславського – “Не вірю”, то система Поплавського – “Вірю!”.

 

 

Сперечатися з Поплавським щодо його “команди поплавків” немає сенсу. Шкода часу і нервів. Але й ігнорувати її, нажаль немає змоги. Вона заполонила собою весь культурний простір країни. І від того стає ще прикріше.

 

 

Вітати співучого ректора з таким “визначним” ювілеєм прийшло аж п’ять міністрів культури України – Сергій Безклубенко, Дмитро Остапенко, Оксана Білозір, Олександр Богуцький та Леонід Новохатько. Нічого дивного... Які міністри така й культура. І цілком зрозуміло, чому та сама культура, в такому занепаді.

 

 

Завітали до Поплавського і “зірки” яких він зростив, а також ті, які йому просто співчувають. Наприклад: Ніна Матвієнко, Максим Паперник, Наталя Бучинська, Ірина Білик, Віктор Павлік, Катерина Бужинська, Анжеліка Рудницька, Наталя Валевська, Анатолій Матвійчук і Андрій Князь.

 

 

Не обійшлося й без екс-президента Віктора Ющенка. Він також привітав Поплавського з ювілеєм назвавши “справжнім українцем”. “Михайло Михайлович Поплавський – справжній українець і це головна його професія, яку він несе через все своє життя. Найбільш славне, що він та його професура– виховує справжніх українців, адже культура – основний духовний пласт держави, вона найбільше ідентифікує нас".

 

Ні додати ні відняти... Бо Ющенко знає, що каже...

 

 

Читайте також Як олігархи і нардепи вітали намісника Лаври

 

За матеріалами tabloid.pravda.com.ua
Матеріали за темою:

Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.