Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
26 квітня, 2013   ▪  Версія для друку

Співучий ректор Поплавський відсвяткував 20-річчя своєї безкультурної діяльності

Дивовижно — Поплавський 20 років “штампує” українську культуру, а вона все ще дихає. Хоча й б'ється в конвульсіях.

Рівно 20 років тому, за наказом тодішнього міністра культури України Івана Дзюби, на посаду ректора Київського державного інституту культури був призначений Михайло Поплавський. Сьогодні, про його дітище - Київський національний університет культури і мистецтв, не знають хіба невігласи.

 

 

За цей час, він встиг “наштампувати” таку кількість “діячів”, якій може позаздрити будь-який “культурний” виш.

 

 

“Я щасливий, що сьогодні очолюю цей прекрасний богемний Київський національний університет культури і мистецтв. Не просто Національний, а Національний і за формою, і за змістом, а головне – за духом. Я хочу, щоб бренд КНУКіМ у світовому просторі був на першому місці, а Голлівуд – на другому!”.

 

 

Свою університетську родину ректор називає “команда поплавків, що завжди на плаву”. І якщо система Станіславського – “Не вірю”, то система Поплавського – “Вірю!”.

 

 

Сперечатися з Поплавським щодо його “команди поплавків” немає сенсу. Шкода часу і нервів. Але й ігнорувати її, нажаль немає змоги. Вона заполонила собою весь культурний простір країни. І від того стає ще прикріше.

 

 

Вітати співучого ректора з таким “визначним” ювілеєм прийшло аж п’ять міністрів культури України – Сергій Безклубенко, Дмитро Остапенко, Оксана Білозір, Олександр Богуцький та Леонід Новохатько. Нічого дивного... Які міністри така й культура. І цілком зрозуміло, чому та сама культура, в такому занепаді.

 

 

Завітали до Поплавського і “зірки” яких він зростив, а також ті, які йому просто співчувають. Наприклад: Ніна Матвієнко, Максим Паперник, Наталя Бучинська, Ірина Білик, Віктор Павлік, Катерина Бужинська, Анжеліка Рудницька, Наталя Валевська, Анатолій Матвійчук і Андрій Князь.

 

 

Не обійшлося й без екс-президента Віктора Ющенка. Він також привітав Поплавського з ювілеєм назвавши “справжнім українцем”. “Михайло Михайлович Поплавський – справжній українець і це головна його професія, яку він несе через все своє життя. Найбільш славне, що він та його професура– виховує справжніх українців, адже культура – основний духовний пласт держави, вона найбільше ідентифікує нас".

 

Ні додати ні відняти... Бо Ющенко знає, що каже...

 

 

Читайте також Як олігархи і нардепи вітали намісника Лаври

 

За матеріалами tabloid.pravda.com.ua


Матеріали за темою:

-91
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.