Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

Янукович прагне бути канонізованим за життя

Зазвичай за християнською традицією живих людей не канонізують. Але Україна має всі шанси виправити це прикре «непорозуміння». Темпи, з якими із президента Януковича ліплять святого, вражають. Незабаром прийде час, коли його ще за життя проголосять помазаником Божим, а відтак і святим-рівноапостольним.

Цар всія Межигір’я, Єнакієво, Донецька і прочая, і прочая, і прочая, Віктор Федорович Янукович, з кожним днем дедалі більше стає подобою своєю схожим на ангела. Принаймні його вірні холопи роблять все для цього. Й ікони з його святим ликом пишуть, і руки йому цілують і навіть культ для поклоніння намагаються ввести та поширити.

 

 

А скільки церковних нагород красується на його мужніх грудях. Ось лише деякі: орден святого преподобного Нестора-літописця Києво-Печерського, орден святого князя Володимира, орден святого Даниїла Московського, орден РПЦ святого рівноапостольного князя Володимира I ступеня «За увагу до трудів зі зміцнення православ'я в Україні» з рук самого патріарха Кірілла, орден Святого Гроба Господнього від Єрусалимської православної церкви, а також фальшивий орден святого князя Олександра Невського І ступеня з рук скандальної російської громадської організації «Національний комітет громадських нагород», що роздавала копії російських державних нагород, кому вважала за потрібне.

 

 

Віктор Федорович і сам, здається, не проти такого розгортання подій. Він, як і кожен добрий християнин, прагне святості. А що має для її досягнення всі можливості, то й намагається отримати її якнайшвидше.

 

 

То уподібниться праведним молільникам і замість дбати про ввірений йому народ, шастає по монастирях, то на Афон залетить зі старцями побалакати, то меценатом себе уявить і грошима чесно заробленими на писанні книжок щедро жертвує на богоугодні справи.

 

 

Акурат напередодні Великодня вирішив наш праведник розщедритися на новий дзвін для собору в Севастополі на честь 1025-річчя Хрещення Русі. І не лише фінансово долучитися забажав. З великої скромності загадав Віктор Федорович, щоб його чесне ім’я було «вознесене» на дзвіницю і дзвонило, народу нагадуючи, який же це праведник подарував церкві такий гарний і дорогий дзвін.

 

 

А дзвін і справді царський. Найбільший в Україні, вагою 13,5 т. Та ще й із написом: «Від вдячних нащадків князю Володимиру», а далі підпис – «Президент Янукович».

 

 

Геніально! Прямий зв’язок! Ось так творяться міфи. І хай хтось ризикне сказати, що Віктор Федорович не прямий нащадок самого рівноапостольного князя Володимира...

 

 

Читайте також Рівняння на Брєжнєва: скільки орденів у Януковича і компанії?


Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.