Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
13 травня, 2013   ▪  Версія для друку

Президента ототожнили з дрібною рогатою худобою

У центрі Києва пенсіонер з плакатом «Янукович козел» став визначною туристичною пам'яткою.

Співробітники київської міліції склали протокол про адміністративне правопорушення стосовно жителя міста Миколаєва Анатолія Ільченка, який 10 травня прогулювався в центрі Києва біля Золотих воріт з плакатом, на якому було написано «Янукович козел».

 

 

Численні іноземні туристи від початку поставилися до самотнього «протестанта», як до місцевої пам'ятки, охоче з ним розмовляли і навіть фотографувалися.

 

 

Міліціонери, яких навколо Ільченка зібралося більше десятка, так і не зважилися його затримати. Однак, згодом стало відомо, що стосовно скандального миколаївця було складено протокол про адміністративне правопорушення і у понеділок його справу мав розглядати суд.

 

Читайте також 14 лисих котів, схожих на Путіна

За матеріалами novosti-n


Матеріали за темою:

65
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.