Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
16 травня, 2013   ▪  Версія для друку

Заробити на президентові дуже просто - було б бажання

Навіщо здалися президенти, на чиє утримання йде сила силенна грошей? Щоб, нібито керувати країною і позувати фотографам? Насправді, президенти повинні працювати на людей і приносити їм прибутки. Бо іноді видається, що без їхнього правління, було б куди краще і спокійніше.

Підприємливі латвійці, наприклад, вирішили заробити на двох сусідніх президентах.

 

 

Одна латвійська компанія пропонує росіянам придбати «будиночок у селі» і отримати відповідно дозвіл на проживання в Латвії. Купівля земельки дасть можливість переміщатися без віз по Європі, адже у Латвії діє закон, що дозволяє отримати дозвіл на проживання в обмін на інвестиції, зокрема, покупку нерухомості.

Але не це важливо. Головна ідея бізнесу в експлуатації російських президентів і їх чесного імені. Села у яких продають хатинки називаються Putinka і Medvedevka. Вони знаходяться в Ризькому районі недалеко від Юрмали куди так люблять приїздити росіяни. Поруч є ще кілька сіл, які небідний покупець зможе назвати своїм ім'ям.

 

 

Непогана ідея, чи не так? Хоча, ідея використання імен президентів для назв товару, не нова. Росія вже давно п'є горілку Путінка, що з'явилась на прилавках з приходом Путіна до влади і вже навіть звикла до Мєдвєдівки, яка з'явилась набагато пізніше. 

 

 

Українці, в цьому плані, куди оригінальніші. Цілком можливо, що пов'язане це аж ніяк не з винахідливістю... Не називати ж горілку Кравчучка, Кучмівка, Ющенківка чи Януковичівка. Якось не звучить.

Так от, київський пенсіонер Геннадій Чуйко, виявив лікувальні властивості в портреті українського президента Януковича і вирішив використати їх на благо людям. Нині він знаний на книжковому базарі Петрівка цілитель. Лікує портретом Януковича від безсоння, головних болей та імпотенції.

"Система лікування проста - фото глави держави кладеться на стіл краваткою на північ, на нього ставиться склянка з проточною водою і читається заговір", - розповідає Чуйко. Після процедури наговорену воду хворому треба випити.

 

 

Комусь потрібен один сеанс, декому - кілька. На питання, чому саме портретом Януковича користується 65-річний пенсіонер, він заявив, що у президента найсильніша енергетика. "Він з старого роду шаманів. Адже якщо прочитати прізвище президента навпаки, вийде Чивокуня. Схожим чином звали і домовика з мультфільму (Нафаня), та багатьох відомих в народній мудрості шаманів. Я прочитав це і вирішив лікувати, адже гени шаманів передалися і президентові", - розповів пенсіонер.

У своїй практиці Геннадій Чуйко використовує не тільки портрет Януковича. Він впевнений, що цілющими властивостями володіють і фото інших українських політиків. У квартирі в Чуйка на стінах висять календарі з портретами всіх політлідерів. Чоловік говорить, що Тимошенко допомагає від сімейних сварок, а Яценюк - від облисіння.

Букіністи на Петрівці підтверджують, що їхній колега постійно допомагає позбутися проблем із самопочуттям за допомогою зображення Януковича. Розповіли про чудодійний ефект від терапії й сусіди пенсіонера. Вони користуються "зарядженними" портретами президента.

 

Читайте також Як росіяни вітають своїх ветеранів світлинами окупантів

 

За матеріалами molotoff.info , an.crimea.ua


Матеріали за темою:

6
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.