Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
17 травня, 2013   ▪  Версія для друку

Депутатам здалося, що їх порівнюють з тваринами

Наших рідних депутатів обурив альбом із їхніми ж фотографіями. Парламентарям здалося що їх хочуть порівняти з тваринами.

До такого висновку депутатів надихнула розміщена, поміж їх фізіономіями, реклама ювелірних виробів із звіриною тематикою.

 

Обурення депутатів не зовсім зрозуміле. Бо ж навіщо все одразу приймати на свою адресу? Невже вдарили по болючому місцю?

 

 

Як і годиться у Верховній Раді одразу відхрестилися від альбому і твердять що жодного стосунку до нього не мають. А хто має той сидить тихо, бо народні обранці дуже роздратовані.

 

 

Геннадій Москаль: "Я відкрив першу сторінку, і пише - тварини. Начав дивитися - наші фотографії. Які ми депутати - нас ідентифікували як тварини". "Ну, тут є я б деяких ідентифікував, як ослів".

Олег Ляшко, позафракційний: "Тобто це отак виглядає Верховна Рада 7 скликання - перегортаємо - колекція тварин - перегортаємо - наші фото тобто далі ідуть оці тварини депутати... оцей звіринець наш". "Це справді звіринець. Переважна більшість тута гієн шакалів.. є кілька левів благородних".

Людмила Денисова, "Батьківщина": "Вважаю так, що депутати самі винні, що їх вважають за тварин... в депутатах тільки заможні люди. Вони купляють коштовності".

 

Читайте також Рамзан Кадиров в Instagram: вовки, вівці, трактори та інші пріоритети чеченського президента

За матеріалами 5.ua , intv.ua


Матеріали за темою:

27
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.