Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
23 травня, 2013   ▪  Версія для друку

Людмила Янукович сходила подивитись на бандерівців

Дивовижно! В Донецьк, за підтримки українофоба Левченка, привезли цілком пристойну виставу про УПА, на яку сходила навіть дружина президента Януковича.

Перша леді України Людмила Янукович приїхала на виставу Івано-Франківського обласного академічного театру імені Івана Франка "Нація", яка у середу була представлена в Донецьку.

 

 

"Нація" - це театральна постановка за однойменною книгою української письменниці Марії Матіос. У цьому творі події розвиваються на тлі радянізації Західної України і боротьби Української Повстанської Армії (УПА) проти радянської влади. Він розповідає про людей, які представляли різні сторони в цьому конфлікті, які, за словами Матіос, потрапили до "жорна історії".

 

 

Прикметно, що вистава пройшла за підтримки народного депутата від Партії регіонів Миколи Левченка, відомого своєю пропозицією зробити українську мову виключно мовою фольклору, а державною – російську.

 

 

В коментарях донецьким журналістам сам Левченко сказав, що зробив це з власної ініціативи. «Все, що я зробив, я зробив добровільно і за власною ініціативою, але моя роль у цьому занадто перебільшена», - сказав він.

 

 

Не виключено, що таким сильним і несподіваним інформаційним ходом Партія регіонів має на меті заспокоїти українську громадський та переключити її увагу з обговорення подій, що трапилися у Києві 18 травня, на щось новеньке.

 

Читайте також Стелю Верховної Ради прикрашає бандерівське гасло

 

За матеріалами ngo.donetsk.ua , texty.org.ua


Матеріали за темою:

41
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.