Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
24 травня, 2013   ▪  Версія для друку

Останній дзвінок в фонтані на Майдані Незалежності

Останній дзвінок і випускний, це два дні в році, коли неповнолітнім дозволяється публічно пити та курити. Принаймні міліція в цей день закриває на таке очі. Вона і в інші дні, їх на таке закриває, але у цей день обов'язково.

Окрім, як напитися, є в київських випусників і ще один гарний звичай — купатися в фонтані. Незалежно від погоди і наявності сонця у небі.

 

 

Це такий своєрідний ритуал, завдяки якому, людина переходить в доросле життя. Визбирує у столичних фонтанах всі грибки, змиває з себе всі юнацькі мрії і опиняється сам на сам зі своїми, тепер справжніми проблемами: де дістати сухі труси і шкарпетки, або, як досидіти до вечора в мокрих і не застудитися.

 

 

На допомогу тоді, звісно приходять друзі, які перед тим, власне і спричинилися до купання, та пропонують зігрітися чимось гаряченьким. Далі ви вже знаєте... Може й самі такі були...

 

 

Читайте також Як дядьки в тьоток грались


Матеріали за темою:

-49
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.