Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
29 травня, 2013   ▪  Версія для друку

Чим слон Хорас здібніший за Азарова

Рівень розвитку українського прем'єра і багатьох українських парламентаріїв значно нижчий, ніж у слона в Київському зоопарку, а запити непропорційно вищі.

Якщо вірити працівникам столичного зоопарку, то навіть слона можна навчити української мови.

 

 

За рік слон Хорас, якого привезли з Німеччини, стараннями колишнього мера столиці Олександра Омельченка добре вивчив всі команди українською мовою і слухняно їх виконує. 

 

 

От парадокс. Всього рік, і слон освоїв українську, яку дехто з можновладців не здатен осягнути за все своє життя. І про що це свідчить? Певна річ, про високий рівень розвитку слона порівняно з українськими політиками, неспроможними осягнути елементарне.

 

 

Будьмо певні, що якби слони вміли говорити, то Хорасу нічого б не вартувало вивчити ще й кілька віршиків і пісень українською. Може, не за рік, так за два. Час тут ні до чого. Було б бажання й інтелект...

 

 

То, може, все-таки слонів до влади? З ними легше знайти спільну мову...

 

Читайте також Біло-голубі нестримно перетворюються в помаранчевих

За матеріалами vesti.ua


Матеріали за темою:

54
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.