Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
30 травня, 2013   ▪  Версія для друку

Пам'ятник Леніну в Одесі підписали невідомою мовою

Реставратори пам'ятника Леніну в Одеській області примудрилися зробити дві помилки в імені вождя світового пролетаріату.

Пам'ятник Іллічу, встановлений у селищі міського типу Саврань Одеської області, підписаний літерами, яких немає ані в українському, ані в російському алфавіті.

 

 

На пам'ятнику вождю революції в центральному парку Саврані, очевидно, російська буква "І" написана в дзеркальному відображенні. Відсутні також крапки між ініціалами.

 

 

Навесні, обеліски і пам'ятники в парку, вирішили підмарафетити. Тоді напевно і був пофарбований та оновлений напис на монументі В.І. Леніну.

На свідому провокацію не надто схоже, хоча все може бути. Найправдоподібніше, що або «майстер», який  робив напис був вельми безграмотний, або що ще гірше - дуже п’яний.

 

Читайте також Надгробки паханів – колекція ідей для української еліти

 

За матеріалами trassae95


Матеріали за темою:

52
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.