Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
31 травня, 2013   ▪  Версія для друку

Колесніченко збирає чужі ідеї

Трудоголіка Колесніченка здолала криза жанру. Про все, що накипіло, він уже сказав, наразі шукає нових тем.

Так-так, навіть таким роботягам, як Вадік, треба час від часу підзаряджати свої акумулятори і підгодовувати мозок свіжою інформацією. Його класичні маразми про нещасних «русскоґоворящіх» скитальців і головорізів-бандерівців вже майже нікому не цікаві. І хоча Вадіку іноді ще вдається знаходити собі вдячних слухачів, їхня кількість, з дня на день, невтомно зменшується. Божевільні герої радянського минулого відходять у небуття, а на їхнє місце приходить не так уже й багато нових маразматиків.

Та й базікання про одне і те саме набиває оскому. А як сам Вадік вже не здатний продукувати щось нове і цікаве, тож доводиться звертатись до народу, уклінно просити і благати по допомогу.

Не так давно в інтернеті з’явилося нове дітище нардепа Вадима Колесніченка, сайт для збору чужих ідей. Створений цей шедевр новітніх технологій грубувато і примітивно, але завдання його не прикрашати всесвітню мережу, а збирати потрібну інфу та принагідно рекламувати свого власника.

 

 

На перший погляд, цей інтернет-ресурс нагадує збірку цитат Колесніченка на будь-які теми. В народі про таке кажуть: «що бачу, те співаю», але є тут не лише цитати нардепа, а ще й мудрі поради його прибічників.

З’ясувати, чи прихильники є живими істотами чи міфічними, доволі складно, бо ресурс Колесніченка невмолимо «глючить» і постійно то якісь помилки видає, то не ті сторінки завантажує. Мабуть, розробники недобросовісно поставились до ввіреного їм завдання і щось відверто «налажали».

 

 

А втім, можна знайти на сайті не лише прозу Колесніченка, а й тексти на задану тематику, завданням яких, певно, є: розкрити безмірний всесвіт зацікавлень нардепа. Ось заголовки текстів, які пропонуються до уваги відвідувачів: «Здоровье нации», «Что несет гомосексуальная революция Украине?», «США за гомосексуальную революцию в Украине!», «Прекрасные мгновения жизни», «Самые необычные дома мира», «Топ красавиц Верховной Рады», «Кипр», «Тэтчер», 2Президенты и современная Америка», «10 необычных мостов мира», «Красавицы Верховной Рады», «Таможенный союз – БРИКС», «Фирташ о Таможенном союзе», «Какой выберет армия?», «Украина – транзитная держава?», «Украина и газ», «Волынская резня: трагедия или подвиг УПА?», «Как фальсифицируют историю», «Кто больший патриот: представители УПА, сотрудничавшие с Гитлером, или генерал Деникин, отказавшийся работать с нацистами?», «Кто воевал против нас в годы войны?», «Антифашистский марш в Украине», «Можно ли построить нормальное общество на предательстве?», «Личность Кутузова и Украина», «Кто создал Украину – ОУН-УПА или мы в 1991-м?», «Мое мнение о СМИ, гомосексуальной революции и др.», «Украинские национал-патриоты и советская власть», «Киев – Минск», «О том, как живут в Армении», «Кабмин Николая Азарова хочет навязать Украине гомосексуальный рай», «Какой гомосексуальный рай нам готовят? Ч.1», «Какой гомосексуальный рай нам готовят? Ч.2», «Интересна ли нам Латинская Америка? Ч. 1», «Интересна ли нам Латинская Америка? Ч. 2», П»артия Цукерберга, Фейсбук и украинские патриоты», «Немцы выйдут из Евросоюза?», «Подоходный налог в ЕС», «Украина и ЕС – Договор об Ассоциации», Еврейская община поддержала законопроект Колесниченко», «Церковь поддержала законопроект Колесниченко», «Ситуация с русскоязычными классами в Киеве», «Законопроект «Про запрет героизации героизации лиц и организаций, которые боролись с антигитлеровской коалицией», «Об устройстве и будущем Украины».

 

 

Якщо ви таки знайшли в собі сили дочитати до кінця попередній абзац, то ви, мабуть, помітили, що найбільшим зацікавленням нардепа Колесніченка є гомосексуальна тематика. Навіть націоналісти його цікавлять не так сильно. Шкода, що помер знаменитий знавець підсвідомості Фрейд, він би допоміг нам потрактувати ці дивні перегини депутатської свідомості.

 

 

І наостанок. Дати Колесніченку пораду, підкинути ідейку і вставити свої п’ять копійок може кожен охочий. Це нескладно. Реєструєтесь і додаєте свою ініціативу. Що вам за це буде, не повідомляється. Можливо, грамота від ФСБ, а можливо, й автограф самого Колесніченка. Є можливість також додавати картинки, але дуже сороміцькі, мабуть, будуть видалені модератором.

Не факт, що ідеологічні противники також матимуть на сайті рівний доступ і рівні права з соратниками, але можна спробувати. А раптом здорова критика допоможе нарешті Вадиму Колесніченку розібратися зі світоглядним хаосом в його голові. А раптом…

 

Читайте також Янукович в 6 разів крутіший від Путіна


Матеріали за темою:

43
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.