Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
3 червня, 2013   ▪  Версія для друку

Столичний бомонд визначив найкрасивішу білявку

Хто став найвродливішою білявкою, цього разу геть байдуже. Важливий сам процес.

А процес був дуже барвистий. І не лише тому, що зійшлися кращі люди села, що зветься Київ, а й через те, що ті люди дозволили собі трохи розслабитись.

 

 

Подейкують, що білявки – особливі люди. Хтось ними захоплюється, а когось вони дратують. І все через особливе сприйняття світу. Воно в них начебто спрощене.

 

 

Цілком можливо. Та, судячи з конкурсу, стверджувати, що так і є, було б неправильно. Спрощеним сприйняття світу того вечора було у всіх. І в гостей, і в журі, і, звичайно, в самих конкурсанток. Тому, може, не в кольорі річ? А коли blond, то насправді вірус, який поширюється миттєво на всіх, хто довкола, і незабаром всі ми перетворимося на білявок включно з Віктором Федоровичем та Миколою Яновичем? Що ж тоді?

 

 

Читайте також Як дядьки в тьоток грались

За матеріалами ragu.li , e-motion.tochka.net

 


Матеріали за темою:

-46
Ви не оцінювали матеріал
Новини за темою
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.