Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
4 червня, 2013   ▪  Версія для друку

Haute couture від влади: прокурорам - каракулі, а журналістам - жилети

До сивої голови Азарова завітала ще одна чудова ідея «пакращення». Його підопічні також не відстають, а тим паче синуля.

Кутюр'є Азаров вирішив одягнути прокурорів у капелюхи і пальта з каракулів. А штучне хутро в черевиках замінити на натуральне.

 

 

Мабуть, цим посадовцям не надто комфортно в «робі» старого зразка. Адже бараняча шкірка краще гріє, ніж якийсь замінник. Та й ноги дихають і не псують і без того паскудну екологічну ситуацію.

 

 

Щоби якось врівноважити турботу про чиновників і народ, підопічні Азарова з МВС вирішили також подати цінну пропозицію. Хочуть вбирати журналістів у яскраві жилети під час масових заходів. Так, мовляв, буде легше ідентифікувати, кого можна лупцювати кийками і травити газом, а кого – ні. 

 

Тим часом «покращення» вдерлося і в депутатське середовище.

 

 

Явився зненацька попрацювати в парламент син Миколи Яновича Олексій. Завітав у такому шикарному костюмі, що навіть люди бувалі, олігархи, і ті роти пороззявляли. Мабуть, купив на заощаджені батьком на «пакращенні» громадян грошенята. Молодчина.

 

Читайте також Надгробки паханів – колекція ідей для української еліти

 

За матеріалами obkom , portal.lviv.ua


Матеріали за темою:

-15
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.