Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
7 червня, 2013   ▪  Версія для друку

Навіщо нардепам великі сумки

Якою має бути сумка народного обранця, щоб туди вмістилось багато законів, гаджетів і грошей...

Підсумки дослідження, проведеного VIP-хроніками, свідчать, що більшість нардепів віддають перевагу містким сумкам. З маленькими, на кшталт борсетки і клатчу, ходять одиниці. 

 

 

Воно й зрозуміло. Справжній народний обранець має носити з собою дуже багато речей.

 

 

Зазвичай, у посадовців один, два, а то й три телефони, планшет, записник і гаманець.

 


Хоча в нашій країні чимало розрахунків уже здійснюються за допомогою банківських карток, є ще сфери, де такі нововведення не є популярними. Хоч як дивно, але до останніх належить український парламент, де «чорному налу» довіряють більше, ніж шматку пластику.

 


А що ж. Все у світі має свою ціну. І в Раді також. А за пролобійовані закони й тушкування парламентаріїв розраховуватись банківськими переказами вкрай небезпечно. Старий дідівський спосіб – гроші у валізці чи панчосі значно звичніший.

 


Водночас депутатська робота доволі виснажлива, а вигляд треба мати на всі сто. Довкола завжди злісні папараці. От і доводиться носити пудри, креми, лаки й інший непотріб, аби в разі чого швидко навести марафет і набрати бойового загрозливого вигляду.

 

 

Читайте також Біло-голубі нестримно перетворюються в помаранчевих


Матеріали за темою:

-7
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.