Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
9 червня, 2013   ▪  Версія для друку

Чого насправді бракує українським суддям?

Суддю з Боснії та Герцеговини відсторонили від роботи за те, що вона у своєму кабінеті голяка покращувала здоров'я.

Суддя аж ніяк не займалась із колегами чи підсудними коханням. Вона всього лише танцювала, робила гімнастику і читала голяка в робочому кабінеті, тоді як штори вікна не були запнуті. 

 

 

Як часто вона цим займалась, невідомо. Але десь у середині травня фотографії оголеної судді Верховного суду країни в її робочому кабінеті якось потрапили в боснійські ЗМІ. Ймовірно, суду вдалося ідентифікувати співробітницю, після чого почалося розслідування. Що за ці дурниці їй загрожує, наразі невідомо. 

 

 

Дисциплінарний комітетсудів і прокуратури взявся до розслідування того, що сталося. Очікується, що відомство ухвалить рішення щодо подальшої долі судді та можливих санкцій найближчими днями. Ім'я судді не розголошується.

 

 

Нам би такий дисциплінарний комітет, що реагує на порушення і звісно таких суддів. Адже погодьтеся, що значно безпечніше для суспільства, коли судді голими роблять зарядку і навіть показують це всім охочим, аніж коли вони виносять незаконні рішення та ламають людські долі. 

Водночас хіба ж не було б цікаво, наприклад Юрію Луценку, побачити свою суддю Оксану Царевич такою, як мати народила,

 

 

або Юлії Тимошенко - свого улюбленого Родіона Кірєєва в одних лишень шкарпетках. 

 

 

Напевно, вони би пробачили після того їм всі свої жалі...

 

Читайте також Haute couture від влади: прокурорам - каракулі, а журналістам - жилети

 

За матеріалами www.kurir-info.rs


Матеріали за темою:

11
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.