Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

Парламентські мордобої країн світу

Давненько щось в українському парламенті не було видовищних мордобоїв. Невже часи яєць та димових шашок в минулому?

Здається останнім часом депутати трохи комплексують. Хтось їм наговорив, що збоку їхні бійки не надто пристойно виглядають. І вони дурненькі повірили.

Все ж навпаки. Народ в захопленні від видовищних батальних сцен. Його хлібом не годуй, а дай подивитися, як обранець обранцеві по пиці лупить. Тим більше, що хліба народ схоже і не дочекається. Тож хоч видовищ давайте. І не соромтеся, будьте самі собою. У нас ще все в межах пристойності. У інших парламентах ще й не таке буває.

 

 

Законодавець опозиційної партії Чунг Шао-хо (угорі ліворуч) б'ється з Куо Чунг-Чуном (на столі) з Демократичної прогресивної партії в Тайбеї 6 листопада 2003.

 

 

Загострення пристрастей у парламенті Тайбея 24 березня 2004.

 

 

Початок заварушки між законодавцями нижньої палати парламенту в Токіо 4 червня 2004.

 

 

Члени правлячої партії Південної Кореї б'ються з представниками опозиційної партії в Сеулі 6 грудня 2004.

 

 

У парламенті Тайбея не засідання, а прямо бої без правил якісь!

 

 

Бійка між членами правлячої Демократичної прогресивної партії і опозиціонерами в парламенті Тайбея 11 жовтня 2005.

 

 

Законодавці буквально по головах пробираються до спікера в парламенті Тайбея 19 січня 2007.

 

 

"Заворушка" в парламенті Сеулу 18 грудня 2008.

 

 

Жіночі представники парламенту в Сеулі теж, як видно, люблять побитися.

 

 

Члена парламенту (спереду) відводять після бійки в Джакарті 2 березня 2010.

 

 

Турецькі законодавці щось не поділили на засіданні в Анкарі 22 квітня 2010.

 

 

Бійка в турецькому парламенті. Так і хочеться сказати: «Ти хто такий? Давай до побачення ».

 

 

Чиновники намагаються припинити бійку, що розгорілась в італійському парламенті, коли одна з представниць партії «Футура-е-Ліберта» вирішила віддати свій голос за Сильвіо Берлусконі, у Римі 14 грудня 2010.

 

 

8 грудня 2010. Сеул, Південна Корея. Депутати з південнокорейської опозиційної Демократичної партії спробували не допустити прийняття бюджету країни на майбутній рік. Конфлікт викликали спірні проекти з очищення річок.

 

 

26 жовтня 2011. Рим, Італія. Клаудіо Барбат (ліворуч), член опозиційної італійської партії FLI, завдає удару Фабіо Раньєрі (праворуч) з «Північної Ліги» у парламенті.

 

 

28 травня 2007. Анкара. Депутат від опозиційної Республіканської народної партії (РНП) Ідріс Самі Тандоглу (праворуч) і невідомий депутат з тієї ж партії б'ють Аліма Тунчев з Партії справедливості і розвитку Туреччини (AK Party).

 

 

29 березня 2012. У парламенті Туреччини сталася бійка під час обговорення законопроекту про освіту.

 

 

26 жовтня 2004. Тайбей, Тайвань. Депутат Чен Цунь-і (Chen Tsung-yi) від правлячої Демократичної прогресивної партії Тайваню кидає в опозиціонерів книгу. Ті в боргу не залишилися, дістали свої обіди і почали кидатися їжею.

 

 

8 травня 2007. Тайбей, Тайвань. Тайванські депутати б'ються в парламенті через суперечливого законопроекту.

 

 

11 січня 2007. Тайбей, Тайвань.Чен Хсьен-чан (Chen Hsien-chung), праворуч, з Демократичної прогресивної партії і опозиціонер Чен Чао-ран (Chen Chao-rung) вплуталися в бійку. Вони посперечалися з приводу бюджету для Міністертства державної служби.

 

 

23 березня 2004. Тайбей, Тайвань. Депутат Ляо Фен-де (Liao Feng-teh), в центрі, з Націоналістичної партії б'ється з Лінь Фен-сі (Lin Feng-hsi) з Демократичної прогресивної партії.

 

 

7 лютого 2003. Держдума, Москва, Росія. Незалежний депутат Олександр Федулов у своєму висловлюванні назвав лідера КПРФ Зюганова політичною повією. Зав'язалася бійка.

 

Читайте також Чого насправді бракує українським суддям?

 

За матеріалами bigpicture.ru


Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.