Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
13 червня, 2013   ▪  Версія для друку

Як треба одягнутись, щоб виглядати ідіотом

Гарний смак він або є, або його немає. І зовсім не важливо скільки у вас в кишенях грошей.

Гроші навпаки мають здатність псувати бодай те відчуття прекрасного, яким не обділила матінка природа. Подивіться “багатих та успішних” і вам все стане зрозумілим.

 

 

Хоча, можливо більш руйнівний вплив мають якраз не гроші, а погане товариство, де заведено виглядати придурком. Як не крути, але поганий приклад заразний.

 

 

Іноді на смак впливають ще й вікові особливості. Коли людина починає раптово виживати з розуму, входить в еру клімаксу, чи просто потрапляє в лабета душевної кризи, то вважати її адекватною не варто.

 

 

Ну і нарешті пагубний вплив наркотиків, алкоголю та іншої гидоти, якою дехто намагається прикрасити своє дурнувате існування. Що з того більш шкідливе, годі сперечатись. І після пляшки віскі і після косяка доброго драбу, можна таке на себе нап'ялити, що потім пів земної кулі матиме над чим істерично сміятись.

 

 

Читайте також Труси і діаманти - справжні цінності столичної "тусовки"

 

За матеріалами ragu.li


Матеріали за темою:

-25
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.