Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
21 червня, 2013   ▪  Версія для друку

Майбутнє України зростає на пілоні

В дніпропетровській школі вчать стриптизу навіть дуже маленьких

Якщо українських діток продовжуватимуть виховувати у цьому ж дусі, то наше майбутнє виглядає доволі сумнівним.

Країна звісно не перетвориться на суцільний стриптизклуб, але має всі шанси стати постачальником "м'яса" у відповідні заклади по всьому світі. Дівчата з такою профпідготовкою не захочуть гнути спини за копійки і шукатимуть роботу за фахом з достойною оплатою.
 
У Дніпропетровську розгорається скандал навколо відео, яке було знято на ювілеї школи танцю і повітряної акробатики Альони Шпаковської. На записі видно, як малолітні дівчатка під пісню «Вчать у школі» майстерно виконують трюки на пілоні. Ці не дитячі танці збурили громадськість і зчинили скандал.

А от у школі танців не розуміють, чому "творчість" дітей викликала такий інтерес. І переконують, що це не танець на пілоні, а повітряна акробатика, і спорт. Ткож запевняють, що ввели курс на прохання самих батьків.

Ну що ж - які батьки такі й діти...

Читайте також Гламурні красуні мусульманського світу


Матеріали за темою:

-63
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.