Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

Патріарху Кірілу домалювали паству

Кіріла Гундяєва оточують відверті ідіоти або провокатори. Але прогнати їх він не може. Бо кожна вівця на вагу золота.

В інтернеті нова розвага. Патріарха Кіріла знову підставили. На сайті Московського патріархату РПЦ виявили фотографію зі слідами фотошопу (в даний час вона видалена з сайту і замінена оригіналом). Як зауважили користувачі соцмереж, ретуші піддався зроблений 23 червня знімок, на якому патріарх Кіріл читає проповідь з балкона Троїце-Сергієвої лаври.

 

 

Фотографія була опублікована у присвяченій проповіді фотогалереї. На знімку вся площа перед балконом, на якому стоїть патріарх, заповнена людьми. При цьому в лівому нижньому кутку фотографії в натовпі кілька разів повторюються одні й ті ж особи.

 

 

У 2011 році вже була схожа історія яка так нікого нічого і не навчила. Блогери вже викривали прес-службу патріарха у використанні фотошопу для збільшення натовпу віруючих на фотографії. Тоді мова йшла про літургії за участю Кирила, що проходила на площі Свободи в Харкові. На відретушованому варіанті знімка натовп перед предстоятелем РПЦ за допомогою фоторедактора було збільшено в півтора-два рази.

 

 

Крім того, у квітні 2012 року в блогосфері викликала широкий резонанс відретушована фотографія самого патріарха. У фотогалереї на сайті московського патріархату на руці Кирила замазали дорогий годинник, забувши замазати його відображення на стільниці. Ретушування цієї фотографії блогери пов'язали з заявою патріарха, про те що він, всупереч закидам журналістів, нібито ніколи не носив дорогих годинників.

 

 

Незабаром після виявлення скандального знімка прес-служба РПЦ повідомила про повернення на сайт оригінального, невідретушованого. При цьому в прес-службі тоді підкреслили, що принципово не редагують фотографії перед публікацією. Інцидент з замазаними годинами представники патріарха назвали грубим порушенням внутрішньої етики.

 Читайте також Янукович прагне бути канонізованим за життя


Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.