Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
27 червня, 2013   ▪  Версія для друку

Україною керують професійні… алкоголіки?

Українців п’яними політиками не здивуєш. Навіть президенти та їхня рідня не цураються оковитої

Реґіонали всіляко намагаються переконати в тому, що перший заступник міністра фінансів Анатолій Мярковський виступав у Раді тверезий, хіба що трохи зле почувався. Опозиція каже, можновладець був напідпитку.

А якщо й так, що тут такого? Ну, тяпнув собі чоловік, з ким не буває? А самі народні обранці не квасять? Ще й як!

 

 

Про те, що «там» усі п'ють, та ще й сильно, не здогадуються хіба що діти, бо вони ще не знають, що таке по-справжньому пити. І найкращий цьому доказ стан країни. Хіба на тверезу голову можна таке чудити, приймати такі ідіотські закони, красти в таких масштабах і так брехати, що аж куфайка завертається? Ніколи. Треба бути або в стані постійного бодуна, або у вічному спиртовому блаженстві.

Он незабаром буде день народження Віктора Федоровича. Це ж радість яка. Вся країна має пиячити до посиніння. На офіційну пиятику, звісно, потрапити всім не вдасться, але відзначити уродини гаранта обов'язок кожного чемного громадянина. Не кажучи вже про чиновника та міліціонера. А як пощастить, то ще й відео з п'яним президентом згодом в інтернет хтось викладе. Отоді й поправимо знову...

 

 

А як не буде з президентом, то, може, його син знову порадує. Він пити вміє. От тільки після того, як вип'є, дорогу додому знайти не може.

 

 

В принципі, у нас більшість президентів добряче п'ють.

Про Леоніда Даниловича досі легенди ходять, як він з колишнім мером Києва Олександром Омельченком їздив інспектувати відреставрований Успенський собор Лаври. Кажуть, його тоді так вразив новий позолочений іконостас, що він моментально протверезів і щосили прокричав магічні заклинання про якусь свою знайому мать.

 

 

Віктор Андрійович, до речі, також не святий. П'яним його додому не тягли, але оскандалитися на спиртовому ґрунті йому вдавалося. Перехилив чарочку й за кермо машини сів, або перехилив ще одну і гайда з Богатирьовою дерева садити.

 

 

Були історії і з його сином, який нібито під мухою біля ресторану з пістолета стріляв, і з його невісткою, яка, подейкують, напідпитку втрапила на своєму Ferrari в ДТП у Чикаго.

 

 

Правда це чи ні, з'ясувати доволі складно, а ось про дружину Катерину Михайлівну, яку споїли в Криму на раллі, організованому другом Ющенка Євгеном Червоненком, і з'ясовувати немає чого. Все гарно зафіксовано на відео.

 

 

Були проблеми з алкоголем і в Юрія Луценка, якого в часи роботи міністром МВС не пустили напідпитку до літака у Франкфурті.

 

 

Потрапляв в історію і знаменитий «підрахуй» Сергій Ківалов. Його за п'яний бешкет в аеропорту Женеви, дорогою на курорт Куршавель з двома «Міс України» Ольгою Стефанко та Катериною Захарченко, нібито затримувала швейцарська поліція. Звичайно, Ківалов все це заперечив, але було б дивно, якби він вчинив інакше.

 

 

Також, якщо вірити словам нардепа Дмитра Шлемка, в свої зоряні часи голова Секретаріату Президента Віктор Балога розважався тим, що у нетверезому стані в одному з ресторанів Закарпаття ставив факсиміле Ющенка на серветках.

 

 

Загалом нічого незвичного в тому, що найкращі люди країни несамовито п'ють, немає. Спробуйте поставити себе на їхнє місце, і ви все зрозумієте. Не пити, перебуваючи на таких посадах, з такою відповідальністю і з таким нікудишнім моральним обличчям, просто неможливо. Алкоголь це єдиний порятунок...

 

Читайте також Людмилу Янукович оспівали у віршах і вона заговорила


Матеріали за темою:

70
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.