Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
2 липня, 2013   ▪  Версія для друку

«Мисс Минск-2013» зруйнувала консервативний імідж білоруської столиці

Найкрасивіша мінчанка за версією 2013 року виявилась не надто цнотливою дівчинкою.

Нещодавно в Мінську вибрали найкрасивішу мешканку білоруської столиці. Красуню переможницю конкурсу краси «Мисс Минск-2013» 21- річну Яну Концевенко нагородили не лише дорогоцінною короною та купою подарунків, а ще й 30-ма мільйонами білоруських рублів (27300,00 грн.).

 

 

Та не встигла вона насолодитися таким щастям, як в інтернеті з’явився на неї пречудовий компромат. Якась добра душа назбирала цілу колекцію не дуже скромних фотографій з нашою героїнею і виклала на загальний огляд.

 

 

Щоправда, ці світлини і так були призначені для огляду, бо здавна красувалися в соціальних мережах. Та до набуття їх героїнею титулу «міс» мало кого цікавили.

 

 

Наразі ці світлини вже видалені з соціальних мереж і залишились лише в вільному обігу.

 

 

Попереду в «Мисс Минск 2013» ще участь в конкурсі "Мисс Беларусь - 2014". Але не тільки це. Її ще чекає і дуже відповідальна місія  - періодично супроводжувати Президента Білорусі Александра Лукашенка і прикрашати його дозвілля. Будемо сподіватися, що досвід набутий дівчиною в минулому, дуже придасться їй в спілкуванні з президентом і водночас не злякає старого бувалого бацьку…

 

Читайте також Українська краса пішла по Волзі

 

За матеріалами d-zholik.livejournal


Матеріали за темою:

33
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.