Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

Скромний регіонал носить на руці квартиру в Києві

Є в парламенті такий собі нардеп Клімов, який важкими трудами заробив собі на безбідну старість.

А те що вона у нього буде безбідна, навіть не сумнівайтесь. Коли вистарчає розуму носити годинник за сто тисяч доларів, то на булку з маслом точно знайдеться.

 

 

Звичайно про цей кричущий факт можна було б і не писати. “Котлами” за ціною квартири вже нікого не здивуєш, а реклама дорого коштує. Тільки от що цікаво. Народний обранець від Партії регіонів Леонід Клімов, з годинником вартістю близько 100 тисяч доларів, є головою підкомітету з питань грошово-кредитної політики, валютного регулювання та взаємодії з Нацбанком парламентського комітету з питань фінансів.

 

 

Нардепа з годинником вдалося сфотографувати фотокореспонденту Владу Соделю під час засідання Верховної Ради. Йдеться про модель Ulysse Nardin.Complications. Hourstriker. 6106-103/E2, вартість яких варіюється від 84 до 107 тисяч доларів.

 

Читайте також Патріарху Кірілу домалювали паству

 

За матеріалами dumskaya.net


Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.