Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
5 липня, 2013   ▪  Версія для друку

Як регіонали пасуть корів і вивчають секс по-східному

Депутати українського парламенту – знамениті трудоголіки. Про те, як вони працюють, можна судити не тільки зі стану країни та добробуту народу.

Останнім часом обранці навіть не ховаються зі своїм бажанням працювати й демонструють усю свою нехіть до роботи з превеликим задоволенням.

Чому? Ну бо їм начхати, що про них думають ті, хто платить їм заробітну плату, себто народ, і всю критику депутати мають у носі. І правильно. Все одно зарплату платити не перестануть. А народ усе стерпить…

Приблизно так, напевно, думає голова бюджетного комітету ВР, президент ФК «Зоря» Женя  Геллер, який, вочевидь, завжди мріяв жити в селі та крутити коровам хвости. Інакше чому б він під час засідань парламенту постійно бавився у гру «Ферма»?

 

 

Схожа проблема і в його колеги по фракції, реґіонала Жені Мураєва: він також більшість робочого часу присвячує грі. Цікаво, чи вистачає в нього часу на захист інтересів своїх виборців з 181 округу на Харківщині? Скоріше за все, ні. Бо гра ж затягує. 

 

 

 

А ось 76-річний реґіонал Леонід Ісаєв, який уже всіх корів за життя повипасав, усі м’ячики позабивав і всі фішки повизбирував, в ігри на робочому місці не грає. Він до них готується. А грати буде трохи згодом. На робочому ж місці під час засідань у парламенті він вивчає «Азбуку задоволення», «Секс по-східному» та «45 дивовижних фактів про секс». Чи то коханку молоду, гарячу завів і вирішив у свої роки ще сивиною трусонути та рекорд поставити, чи то задля загального розвитку підчитує. Щоб знати, що в житті він такого проґавив і за чим варто шкодувати.

 

 

Читайте також Рибак став прадідом, а Добкін татом

 

Використано світлини facebook.com/sodel.vlad , censor.net.ua


Матеріали за темою:

-43
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.