Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
9 липня, 2013   ▪  Версія для друку

Віктору Януковичу зіпсували День народження

День Народження нашого улюбленого президента Віктора Федоровича, якщо вірити його прес-службі, а не вірити їй немає жодних підстав, перетворилося у справжнє пекло. Ні на хвилину його не залишали цього дня в спокої. Світові лідери буквально тероризували Віктора Федоровича своїми так званими вітаннями, які коли приглянутися, виявилися справжнісіньким знущанням.

Все почалося з того, що президент в день свого народження необачно привітав хліборобів Харківської області з намолотом першого мільйона тон зерна та побажав хай їх «віддана праця й надалі служить на благо Харківської області і всієї України». Навіщо це йому здалося незрозуміло, але далі удача вислизнула з під ніг Віктора Федоровича і все пішло шкереберть.

Спочатку зателефонував Президент Європейського парламенту Мартін Шульц коротко привітав Віктора Федоровича і завів свою стару пісню про євроінтеграцію. Як стверджує прес-служба президента, «сторони обговорили питання європейської інтеграції України, зокрема, в контексті підготовки до підписання Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з Євросоюзом під час Саміту «Східного партнерства» у Вільнюсі в листопаді цього року.» Без розмов про Юлію Тимошенко напевно не обійшлося, а тому настрій президента після такого «вітання» скоріш за все був зіпсований.

Далі подзвонив Володимир Путін. Знов таки коротко привітав Віктора Януковича з днем народження і давай за своє. Як стверджує прес-служба, «під час телефонної розмови глави держав обговорили актуальні питання двосторонніх відносин.» А конкретніше «графік контактів на найвищому рівні».

Далі президента привітали з днем народження члени уряду, представники центральних органів влади, народні депутати, керівництво Адміністрації Президента, глави церков та голови обласних державних адміністрацій. Серед подарунків, які дарували главі держави, переважно книги, квіти та картини. Колеги по партії подарували своєму лідерові книжку про «православну Русь».

Як все це відбувалося прес-служба замовчує, можливо навіть в телеграмному режимі, але очевидно, що багато часу ця хвилююча мить не зайняла. Вже за кілька хвилин зателефонувала президент Литовської Республіки Даля Грібаускайте привітала президента України і давай його мучити... Як повідомляє прес-служба: «Глави держав обговорили питання двосторонніх відносин. Йшлося також про європейську інтеграцію України, зокрема, в контексті головування Литви в Європейському Союзі.»

Але і на цьому ще не кінець. Тільки-но президент закінчив спілкуватись з литовським колегою, як зателефонував колега з Польщі Броніслав Коморовський і привітавши з днем народження, взявся знов таки говорити про євроінтеграцію. «Під час телефонної розмови Глави держав обговорили актуальні питання відносин України та Європейського Союзу, а також виконання нашою державою реформ на шляху євроінтеграції.» Ну не жахіття… Мати таку напасть у свій день народження. Хіба ж не зрозуміло, скільки за цими сухими реченнями про «виконання нашою державою реформ» ховається справжніх нелюдських страждань.

Але і це ще не кінець. Далі зателефонував президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов и привітавши Віктора Федоровича взявся розповідати йому про прекрасні перспективи співпраці з його країною. Як визнає прес-служба: «під час телефонної розмови Віктор Янукович і Гурбангули Бердимухамедов обговорили широке коло питань співробітництва між Україною та Туркменистаном». Можливо у розмові сплив і недавній скандал в австрійські пресі, де «туркменського диктатора» сплутали з українським президентом. Але прес-служба про це нічого не повідомляє. Промовчала і опосередковано причетна до цього скандалу Дженіфер Лопез.   

Та після такого дня не те що співпрацювати ні з ким не захочеться, а й подарунки приймати. Навіть з чистого золота 999 проби. Навіть монету з власним зображенням вагою 500 грамів (0,5 кг), викарбувану в монетному дворі Національного банку України на чиєсь скромне приватне замовлення.

І єдине що здатне хоч трохи відновити рівновагу від таких цілоденних стресів – це, мабуть, спілкування з родиною і теплі слова улюбленого молодшого сина, який завжди щось таке несподіване утне, що й розплакатися хочеться. Він і цього разу надіслав нібито банального листа від Автомобильної Федерації України, а скільки радості з цього. Віктор-молодший молодець, він знає якими словами пролізти батькові просто в серце, не дурно його першим віце-президентом цієї федерації вибрали.

«Мы хотели бы, чтобы Вы знали: внимание, с которым Вы относитесь к нашим инициативам, Ваша идеологическая поддержка – запала в наши сердца. Ваше небезразличие ко всему, что является важным для Ваших сограждан - воодушевляет. И сегодня, когда доверие, честность, искренность ежедневно испытываются на прочность, будьте уверены: среди автомобилистов Вы имеете много верных, надежных друзей!»

От після цього і випити не гріх. А то євроінтеграція, співпраця…

З днем народження Віктор Федорович!

 

Читайте також До Януковича завітали проросійські індіанці


Матеріали за темою:

39
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.