Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
9 липня, 2013   ▪  Версія для друку

Прогресивна Вітренко від імені Сирії атакувала американське посольство

Чергова реінкарнація Наталі Вітренко та її прогресивної соціалістичної зграї чітко збіглася з початком в Одесі військових навчань десяти держав – членів НАТО. Саме з цього приводу «воскресла» Наталя Михайлівна, яка вирішила нагадати про себе й зібрала у столиці під Посольством США мітинг за участю до сотні осіб.

Компанію Вітренко та її прогресивним соціалістам склали активісти маловідомих організацій, таких як ЗУБР, «Київська Русь» та інших марґінальних клубів за інтересами. Збіговисько відбувалося під гаслами «Союзу – да, НАТО – нєт!», «Спасі Родіну – вигоні НАТОвца», «Кровавому НАТОвскому ботинку нєт места на украінской земле!», хоча червоною ниткою пробігала інша, не менш важлива, тема, що турбувала присутніх, а саме – війна в Сирії та підтримка міжнародною спільнотою сирійської опозиції.

 

 

Для надання своїй акції войовничості вітренківці принесли кілька картонних трун з назвами країн – «жертв» НАТО й переодягли двох своїх членів в однострої совєцьких піхотинців.

 

 

Організатори акції виголошували полум’яні промови про диявольську суть НАТО, дружбу з Росією, нікчемність і продажність української влади на чолі з Януковичем і вимагали від американських дипломатів, щоб вони забиралися геть з України. Гасло «Янкі, ґоу хоум» хоча й мляво, але постійно вигукували екзальтовані промовці та їхні змучені спекою прапоро- та транспарантоносці.

 

 

Ця акція, окрім своєї прямої пропагандистської мети, засвідчила кілька цікавих моментів. Основний з них – Наталя Вітренко знову жива. «Ожила» вона, ймовірно, знову на російські гроші, про що можна судити і з риторики самої Вітренко, і з цілком нового екіпірування бутафорних солдатиків, і зі свіжонадрукованих транспарантів і прапорів її обслуги, і з типажів самих учасників «свята», яких інакше, як за гроші, на таку акцію ніхто ніколи б не затягнув.

 

 

Звісно, цю акцію могли оплатити і з рахунків сирійського президента Башара Асада, якому нині вкрай  потрібна хоч якась міжнародна підтримка, і, цілком можливо, що трохи грошенят звідти сипнули. 

 

 

Читайте також У Тернополі відшукали чоловіка, який стверджує, що Янукович на зоні "був нормальний пацан"


Матеріали за темою:

-8
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.