Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
11 липня, 2013   ▪  Версія для друку

Тулуб з косою і комбайни в житті президентів

На Черкащині чиновники і селяни любувалися губернатором з косою

На Черкащині у селі Чаплинка Лисянського району відзначили традиційне обласне свято першого снопа «Зажинки». До хліборобів на пшеничному полі долучився сам голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб. Очільник області власноруч зробив укіс та обмолотив сніп пшениці.

 

 

Видовище було знамените. Хлібороби отримали справжнє задоволення від побаченого. Адже вздріти такого великого чиновничка на полі, та ще й при роботі, трапляється не часто.

До того ж, приїхав Тулуб не з пустими руками. В рамках обласної програми «Село Черкащини – 2020» він подарував 5 родинам району нетелів, це такі корови-підлітки, які ще не встигли отелитися. Можна собі тільки уявити яке щастя запанувало тепер на черкаській землі.

 

 

Хоча, заради справедливості, варто сказати, що начальнички, навіть дуже великі, іноді все-таки люблять сходити на грішну землю аби наблизитись до народу. І в такі моменти, їх чомусь особливо приваблюють комбайни. Притягують мов магніти.

 

 

Так Віктор Ющенко, ще будучи президентом і блукаючи по ХХІ Міжнародній агропромисловій виставці-ярмарку «АГРО-2009», коли побачив комбайн не зміг стриматись і поліз в кабіну випробувати м’якість сидіння і міцність керма.

 

 

Схожа історія трапилась і з двома російськими президентами. Ті також навмисне виїхали в поле, аби покататися на машинах своєї мрії.

 

 

Єдиний хто ще не катався на цій диво техніці, це Віктор Янукович. Чи то боїться, чи то не має часу. У будь якому випадку, він багато втратив, не спробувавши сісти за кермо цього корабля полів.

 

 

Читайте також Скромний регіонал носить на руці квартиру в Києві

 

За матеріалами procherk.info


Матеріали за темою:

11
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.