Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
11 липня, 2013   ▪  Версія для друку

Разом зі старою дружиною нардеп Куніцин позбувається будинку

Особняк опозиціонера-ударівця продається за $ 2 млн.

Народний депутат Сергій Куніцин продає маєток, розташований у центрі Сімферополя.

 

 

"Продам п'ятиповерхову садибу (площею 715 квадратних метрів) в центрі Сімферополя біля річки Салгир, 12 житлових кімнат класу" люкс ", велика доглянута ділянка з будівлями. До моря 30 хвилин на машині. Можна використовувати під готель, виставковий зал", - йдеться в оголошенні.

 На фотографіях, які його супроводжують, добре видно великий гараж на три автомобілі, викладений кольоровою фігурною плиткою двір і доріжки, зелений сад з хвойними деревами, бамбуком і кущами троянд, камінний зал з рельєфною обробкою стін.

 За такий будинок просять "всього нічого" - $ 2 млн, хоча уточнюють, що можливий торг.

Про те, що мова йде саме про будинок сім'ї колишнього прем'єр-міністра Криму, говорить адреса: вул. Садова, 35а. Точно така "засвітилася" в недавно опублікованій нардепом заяві про розлучення з дружиною Галиною Кашаєвою.

 Нагадаємо, Куніцин вирішив створити нову сім'ю. Залишена ним дружина у відповідь виступила з низкою звинувачень на адресу колишнього чоловіка.
 

Читайте також Ударівець Куніцин похвалився молодою коханкою

За матеріалами 15minut.org


Матеріали за темою:

Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.