Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
23 липня, 2013  ▪  Валерія Бурлакова   ▪  Версія для друку

Партія регіонів в Одесі: друзі-опозиціонери та ринок як головний «університет»

Тиждень.ua продовжує знайомство з регіональнами регіоналами. Цього разу це представники фракції ПР у міськраді «чорноморської перлини».

Особиста сторінка Володимира Сушкова, колишнього керівника Київської районної організації Партії регіонів, цікава в першу чергу його друзями. Де, як не тут, можна дізнатись, що найкращий друг депутата - бізнесмен Олександр Свеченко, який свого часу висувався в Одесі від «Батьківщини»?

Володимир Сушков - над тарілкою, Олександр Свеченко - посередині

Колега Сушкова Дмитро Пеструєв такого собі не дозволяє. Одного погляда на його сторінку достатньо, щоб зрозуміти: перед нами депутат.

Депутат, між іншим, 28-річний. Тому, незважаючи на наявність дружини, одеситки засипають народного обранця коментаріями типу «Дмитрий, у вас очень уверенный и пронзительный взгляд!» та «просто красавец!!!».

«Очень уверенный и пронзительный взгляд» має й Світлана Осауленко.

У білій сукні

Поки Світлана відпочіває з подружками у кафе, її партайгеноссе Віктор Наумчак відпочіває з друзями на футболі. Це логічно. Нелогічно те, що вболіває він не за одеський «Чорноморець».

І не на Чорному морі.

Видатний політик сучасності Ілля Мозолев тим часом думає про долю України.

Але, звісно ж, не цілодобово.

Регіонал Валентин Гапунич

Є у одеській ПР і люди з гумором - наприклад, Олександр Олександрочкин. У якості своєї альма-матер у соцмережі він вказав одеський ринок «7 км».


Матеріали за темою:

-2
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.