Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
29 липня, 2013   ▪  Версія для друку

Стриптиз від майбутніх міліціонерок

Українські внутрішні органи прагнуть стати максимально прозорими і відкритими.

Хто зі злочинців, або й законослухняних громадян не мріяв побачити міліціонера прекрасної статі - в чім мати народила. Мабуть більшість. Бо донедавна, про таке не варто було й думати. Але, - з безнадією покінчено. Майбутні міліціонерки із задоволенням демонструють суспільству свої принади.

 

 

І хоч міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко заборонив своїм підлеглим виставляти в соцмережах непристойні фото та більшість міліціонерів послухали свого шефа лише частково, просто сховали від цікавих очей місце своєї роботи.

Але на щастя цього не додумались зробити майбутні правоохоронці. Коли журналісти поцікавитися сторінками студентів і випускників Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого, яка вважається кузнею кадрів для правоохоронної еліти то знайшли там дуже багато пізнавального.

Перший же результат за запитом в соцмережі ВКонтакте їх злегка шокував. Помилуйтеся самі - це заголовне фото профілів деяких студентів та випускників академії.

 

 

І якщо ви думаєте, що це просто заставочні фото виставлені жартома, ви сильно помиляєтеся. При ближчому знайомстві зі сторінкою користувача, підтверджується не тільки так сказати автентичність цих тіл, а й те, як ними розпоряджаються нинішні і колишні студентки академії.

Наприклад, одна дівчина прямо біля свого імені прописала примітка «вірт». Для недосвідчених пояснюємо, що цей напис позначає запрошення до віртуального сексу. До речі, у своїх даних дівчина вказала і підрозділ академії, в якому вчилася, а саме - Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ.

А от ця красуня пише про себе, що закінчила торік навчання на кафедрі слідчо-криміналістичного правознавства. Як місце роботи вказує «у тата». Її інтереси: «музика, клуби, тусовки, хлопчики, машинки, мода». Улюблена музика: «Стас Михайлов, медляки, попса)))». Ось ще кілька фото з її альбому «Богиня))) ррррр

 

 

Наступна героїня ще навчається в Інституті підготовки кадрів для органів прокуратури, хоча до навчання вже встигла попрацювати в прокуратурі Донецька. У дівчини дуже цікава життєва позиція: політичні уподобання - монархія, світогляд - православ'я, головне в житті - краса і мистецтво, головне в людей - влада і багатство.

 

 

А ось ще кілька студенток і випускниць академії ім. Ярослава Мудрого:

 

 

Примітно, що інші вузи при МВС виховують не менше талановиті кадри. Героїня наступної Фотодобірки в 2008 році закінчила київський вуз, який нині називається Національної академій внутрішніх справ. По закінченню навчання дівчина вирішила змінити український міліцейський кийок на московську жердину для стриптизу. Крім цього, дівчина захоплюється ще й віртуальним сексом.

 

 

Отак от

 

Читайте також Міліціонери у соцмережах: зброя, рожеві перуки та «реальні козирі»

 

За матеріалами crime.in.ua


Матеріали за темою:

-15
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.