Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

Дивні сайти знайомств: для хворих, клоунів та моряків

Коли на кохання немає часу, а самотніть добиває, на допомогу приходить він – інтернет.

Все більше часу в житті ми проводимо в режимі Online - портали, соціальні мережі, Skype та інші дурниці... Не дивно, що і знайомитися багато хто з нас, в реальному часі, ні не вміє, ні не хоче, віддаючи перевагу інтернету. Кажуть, там навіть можна знайти чоловіка своєї мрії і вдало вийти заміж! Причому, там ви не обмежені ані кордонами, ані відстанями, ані іншими умовностями. У світовій мережі повно всіляких сайтів для знайомств на будь-який смак. Не бракує і вельми дивних, на перший погляд. Але тільки на перший погляд, адже клоуни і капітани кораблів далекого плавання теж шукають любові!

 

Miss Travel

 

 

Ви красиві і маєте бажання подорожувати, але позбавлені такої можливості через брак грошей? А може, навпаки, багаті, але самотні і шукайте компанію? На цьому ресурсі ви можете визначити себе або як "привабливу", або як "щедру" - і не мусите, бути при цьому красивою і багатою. Цей сайт дає можливість представницям обох "категорій" отримати те, що вони хочуть від подорожі – попутника, або саму подорож.

 

UniformDating

 

 

Ви солдат, медсестра, а може навіть пілот? Або, на худий кінець, божеволієте від красенів пожежників у формі? Немає значення - носите ви уніформу чи вам просто подобаються ті, хто "роблять це", на цьому сайті ви можете знайти масу можливостей для тематичного "форменого" (але, будемо сподіватися, що й не формального) знайомства.

 

Dating With Herpes

 

 

Як зрозуміло з назви, користувачі та користувачки цього сайту, гранично чесні один з одним.  Вони знають, що їх можливий новий друг або навіть коханець хворий на якесь захворювання, що передається статевим шляхом. Насправді це знання може бути рятівним і позбавляє від необхідності вигадувати, як сказати "про це", та й загальна тема для розмов, якою б сумною вона не була, вже відразу є.

 

Sea Captain Date

 

 

Бідні, бідні морські капітани - вони можуть чудово виглядати під час регати, але як же їм, бідолахам, самотньо! Цей ресурс покликаний вирішити для них проблему знайомства - та й заодно для всіх панянок, які бажають з ними познайомитися. Цікаво, чи вітають там, наприклад, річкових капітанів? А озерних ... Втім, озерних, так само як і болотних, здається, не існує в природі.

 

The Ugly Bug Ball

 

 

Це сайт знайомств для тих, хто втомився від сайтів знайомств, на яких зареєстровані суцільно красені і красуні, фотографії яких на перевірку виявляються або обробленими в "фотошопі", або просто "знайденими на просторах інтернету". Іншими словами - це сайт знайомств для звичайних, середніх, пересічних і нічим не примітних людей. А писаних красунь тут б'ють ногами (жарт).

 

420 Singles

 

 

Назва сайту як би натякає ... "420" - це типово американське позначення для марихуани (вона ж "травичка"). Так що так, це сайт знайомств для тих, хто любить "пихнути". Або для тих, хто любить дивитися на тих, хто "робить це".

 

Boo Hiccup

 

 

Клоуни - веселі "зовні" і дуже сумні "всередині". І самотні. Цей ресурс спеціалізується на знайомствах з клоунами і цирковими працівниками. Ідеально підійде для тих, хто в захваті  від величезних червоних носів, безглуздих костюмів і величезної кількості надлишкового гриму. Останнє, втім, плюс - чоловік-клоун точно з розумінням поставиться до тих з дівчат, що спізнюються через те, що затрималися коло дзеркала.

 

Читайте також Найгучніші розлучення світових лідерів за останні десять років

 

За матеріалами www.delfi.lv


Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.