Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
30 липня, 2013   ▪  Версія для друку

Дивні сайти знайомств: для хворих, клоунів та моряків

Коли на кохання немає часу, а самотніть добиває, на допомогу приходить він – інтернет.

Все більше часу в житті ми проводимо в режимі Online - портали, соціальні мережі, Skype та інші дурниці... Не дивно, що і знайомитися багато хто з нас, в реальному часі, ні не вміє, ні не хоче, віддаючи перевагу інтернету. Кажуть, там навіть можна знайти чоловіка своєї мрії і вдало вийти заміж! Причому, там ви не обмежені ані кордонами, ані відстанями, ані іншими умовностями. У світовій мережі повно всіляких сайтів для знайомств на будь-який смак. Не бракує і вельми дивних, на перший погляд. Але тільки на перший погляд, адже клоуни і капітани кораблів далекого плавання теж шукають любові!

 

Miss Travel

 

 

Ви красиві і маєте бажання подорожувати, але позбавлені такої можливості через брак грошей? А може, навпаки, багаті, але самотні і шукайте компанію? На цьому ресурсі ви можете визначити себе або як "привабливу", або як "щедру" - і не мусите, бути при цьому красивою і багатою. Цей сайт дає можливість представницям обох "категорій" отримати те, що вони хочуть від подорожі – попутника, або саму подорож.

 

UniformDating

 

 

Ви солдат, медсестра, а може навіть пілот? Або, на худий кінець, божеволієте від красенів пожежників у формі? Немає значення - носите ви уніформу чи вам просто подобаються ті, хто "роблять це", на цьому сайті ви можете знайти масу можливостей для тематичного "форменого" (але, будемо сподіватися, що й не формального) знайомства.

 

Dating With Herpes

 

 

Як зрозуміло з назви, користувачі та користувачки цього сайту, гранично чесні один з одним.  Вони знають, що їх можливий новий друг або навіть коханець хворий на якесь захворювання, що передається статевим шляхом. Насправді це знання може бути рятівним і позбавляє від необхідності вигадувати, як сказати "про це", та й загальна тема для розмов, якою б сумною вона не була, вже відразу є.

 

Sea Captain Date

 

 

Бідні, бідні морські капітани - вони можуть чудово виглядати під час регати, але як же їм, бідолахам, самотньо! Цей ресурс покликаний вирішити для них проблему знайомства - та й заодно для всіх панянок, які бажають з ними познайомитися. Цікаво, чи вітають там, наприклад, річкових капітанів? А озерних ... Втім, озерних, так само як і болотних, здається, не існує в природі.

 

The Ugly Bug Ball

 

 

Це сайт знайомств для тих, хто втомився від сайтів знайомств, на яких зареєстровані суцільно красені і красуні, фотографії яких на перевірку виявляються або обробленими в "фотошопі", або просто "знайденими на просторах інтернету". Іншими словами - це сайт знайомств для звичайних, середніх, пересічних і нічим не примітних людей. А писаних красунь тут б'ють ногами (жарт).

 

420 Singles

 

 

Назва сайту як би натякає ... "420" - це типово американське позначення для марихуани (вона ж "травичка"). Так що так, це сайт знайомств для тих, хто любить "пихнути". Або для тих, хто любить дивитися на тих, хто "робить це".

 

Boo Hiccup

 

 

Клоуни - веселі "зовні" і дуже сумні "всередині". І самотні. Цей ресурс спеціалізується на знайомствах з клоунами і цирковими працівниками. Ідеально підійде для тих, хто в захваті  від величезних червоних носів, безглуздих костюмів і величезної кількості надлишкового гриму. Останнє, втім, плюс - чоловік-клоун точно з розумінням поставиться до тих з дівчат, що спізнюються через те, що затрималися коло дзеркала.

 

Читайте також Найгучніші розлучення світових лідерів за останні десять років

 

За матеріалами www.delfi.lv


Матеріали за темою:

9
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.