Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
2 серпня, 2013   ▪  Версія для друку

Про зустріч Януковича з індіанцями написали навіть в Америці – в розділі реклами

Для тих, хто підсміюється з власного президента.

Президент України дуже хотів щоб про його зустріч з американськими вождями дізналися самі індіанці. Але жодне ЗМІ так і не надрукувало бодай короткої інформації про цю доленосну подію. І ось нарешті публікація з’явилась. 23 липня видання "Washington times" надрукувало цілу шпальту з купою фотографій.

 

 

Про це у своєму Facebook написав Олександр Сочка, публікуючи фото з газети.

 

 

"Хто кепкував з Віктора Януковича після його зустрічі з вождями індіанських племен?

Наприклад, за океаном про цю виключно важливу подію дізнаються із серйозної публікації "Native Americans in Ukraine", розміщеної у «Вашингтон таймс» на цілу шпальту з фотками (штук вісім). Публікація Вгорі приписка "Paid Advertisement», «оплачена реклама» тобто. З огляду на те, що зустріч в Україні була широко висвітлена, на неї були запрошені журналісти, а потім офіційний сайт президента повідомив про історичну подію, таке заокеанське оплачене продовження наштовхує на думку, що Віктор Федорович відчуває щось дуже особисте до індіанців, можливо, пов’язане з босоногим дитинством і дитячим бажанням особисто дружити з геройським Чингачгуком, - зазначив Олександр."

 

 

Читайте також До Януковича завітали проросійські індіанці

 

За матеріалами facebook


Матеріали за темою:

19
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.