Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
5 серпня, 2013   ▪   Артем Ігнатьєв   ▪   Версія для друку

Шопінг у Верховній Раді: античні боги, Сталін та коньячні чарки за 12 тис грн

Торгівля у ВР – річ дозволена. Коіски з «депутатським» крамом знаходяться в переході між приміщеннями комітетів Верховної Ради та аппаратом ВР.
Шопінг у Верховній Раді: античні боги, Сталін та коньячні чарки за 12 тис грн

Таким чином, народні обранці  прогулюючись службовими приміщеннями, можуть  придбати дещо цікаве і корисне.

Коштовна статуетка древньогрецького бога торгівлі та злодійства - Гермеса. Присутня в асортименті, напевно, через високу концентрацію в Раді торгівців та злодіїв.

Богиня правосуддя. Для високочесних суддей.

Шанувальникам Російської імперії. Петро І та Ніколай ІІ всього по 2100 гривень.

 Сталіна у ВР цінують більше, ніж російських царів. Срібна  статуетка "Ялтинська конференція, де радянський диктатор сидить поруч із Черчіллем та Рузвельтом,  5000 гривень.

Для виконання підписів та автографів солідним "пером".

Коштовні запонки та зажими. 4850 та 4000 грн відповідно.

Найдешевший серед наявних значків - Помічник народного депутата України. На відстані більше одного метру абсолютно подібний до депутатського значка.

Знаки відмінностей різних служб та міністерств. Цікаво, що представлені здебільшого ті служби чи міністерства, на які люди найбільше скаржаться щодо корупції. Податкова, МВС, СБУ, митники... Ціна - до 5670 гривень. Герб Російської Федерації - єдине, що не викликає асоціації з корупцією, а просто нагадує про «братність наших народів».

Був значок ПР - викупили, на жаль. Став тушкою - пішов і купив, щоб спрощувало болісний міжфракційний перехід. Значка немає - чекаємо на нову тушку. Але є значок вже призабутого СДПУ(о) за 2500 гривень - напевно, як за раритет чи антикваріат.

Велике і дешеве, до 1500 гривень.

Аркуші банкнот

Найдорожче, що виставлено для продажу. Принаймні з того, що є на вітрині. 11850 гривень.

На офіційну середню зарплатню депутата ВР можна придбати коньячні чарки та «Ялтинську конференцію», тому нардепи - вигідні клієнти.
Матеріали за темою:

Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.