Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
8 серпня, 2013  ▪  Тиждень   ▪  Версія для друку

Тріумф псевдопатріотів

Матеріал друкованого видання
№ 32 (300)
від 8 серпня, 2013

З реакцією на паплюження під час київського концерту українського прапора горе-музикантом американського панк-гурту Bloodhound Gang ідеологи Партії регіонів та проросійських організацій в Україні (читай антиамериканських) якось трохи недопрацювали. Слідом за гнівом «Молодих регіонів» мали б бути листи від трудових колективів, зрежисовані адмінресурсом вияви народного гніву, а вже потім оголошення МЗС і СБУ хулігана персоною нон ґрата. Утім, справді, що робити, коли з реакцією запізнилися? Треба ж було цьому панкові вже через тиждень на іншому концерті посягнути ще й на російський прапор, що в РФ одразу викликало хвилю обурення – від «казаков» до Путіна.

І тільки після цього раптом прокинулися патріотичні почуття в українських високопосадовців, дипломатів, чиновників. На захист українського стяга стали навіть активісти місцевих... проросійських організацій. Того самого прапора, на якому звикли сидіти молоді регіонали-«антифашисти», у який люблять загортатися провінційні чиновниці, щоб зробити «прикольне фото», який рвуть прибічники біло-синіх і комуністів, коли не можуть порозумітися з політичними опонентами, який палять проросійські активісти в Криму і шовіністи в Росії. Але тоді не було жодної реакції, не кажучи вже про кримінальні провадження. Та, схоже, все банально просто: Україна зараз успішно переймає у РФ досвід антиамериканізму, і за відмашкою ті, кому вона була адресована, скористалися черговою можливістю випустити антиамериканську пару, хоч і в нехарактерний для себе патріотичний спосіб.

До речі, хтось чув про акції протестів усіх вище перерахованих чи бурхливу діяльність українського МЗС у відповідь на вбивство чотирьох українських рибалок російськими прикордонниками в Азовському морі?..


Матеріали за темою:

136
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.