Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
8 серпня, 2013   ▪  Версія для друку

Олег Гаврилюк після отримання звання народного артиста поїхав на гастролі "університетами" Януковича

Поет та виконавець шансону Олег Гаврилюк, якому президент нещодавно дав звання народного артиста, здійсню тур місцями позбавлення волі.

Як повідомляє ZIK, днями талановитий виконавець відвідав із концертами Маневицьку виправну колонію на Волині та Ковельську виправну колонію.

У Маневицькій колонії, розповідають свідки, Гаврилюк почав концертну програму із декламування віршів - їх він написав за життя понад 2000. Ймовірно, пощастило зекам почути і нові творіння народного артиста. Наприклад, вірш під назвою «Желторотым журналистам», нещодавно опублікований на офіціальному сайті митця. У ньому автор віршів про труси пояснює пресі, що він «не мед, чтобы нравиться всем и не мяч».

Втім, набагато більше ув'язненних мала зворушити головна тема творчості Гаврилюка - секс: «Вы руку мне засунули в штаны. Теперь чего-то ждете, не иначе».

Цікаво, що слухали вірші тата та виступали перед волинською аудиторією і діти народного артиста - Даяна та Аскольд.

Читайте також: Янукович нагородив автора віршів про "брєд Азарова" і золотий унітаз

У Ковельській виховній колонії засуджені також отримали можливість послухати вірші та пісні Гаврилюка. Після концертів поет роздав случахам диски зі своїми піснями та залишив всім бажаючим автографи.

Між іншим, як повідомляє офіційний сайт зірки виправних колоній, вже надійшла у продаж нова книга Олега Гаврилюка та загадкової письменниці Єви Батерфляй. Назву романа народний артист чомусь приховує, але вже відомо головне: «Это красивая история о хрупкой, но сильной девушке, о поиске своего места в жизни, об упрямстве, чувственных удовольствиях и любви…»

Лишається сподіватись, що роман «о чувственных удовольствиях» новоспеченний прозаїк незабаром також презентує у виправних установах країни.


Матеріали за темою:

-69
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.