Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
15 серпня, 2013  ▪  Валерія Бурлакова   ▪  Версія для друку

«Смєлоє тєло» та інші принади малопомітних народних артисток

VIP-хроніки познайомились з творчістю кількох митців, які «покращили» культурно-мистецьку спадщину України за часів Януковича.

Народних артисток Ані Лорак та Таісію Повалій знають всі. Втім, є серед зірок, які «здобули міжнародне визнання» (цього вимагає від потенційного народного артиста Положення про почесні звання України) та відзначились «особливими заслугами в розвитку вітчизняної культурно-мистецької спадщини» і зовсім непомітні.

Тетяна Бабич, солістка дуету «Татьяна+Андрєй», отримала звання разом із чоловіком Андрієм. Саме з ним Дніпропетровська Клеопатра співає пісні про “холодну зиму”, снігопади та “забой, копри, вугілля, лаву”.

“Холодная зима,

Мой печальный друг…

Что же ты, сама

Все решила вдруг?»

Відзначені й досягнення Тетяни Недельської-Табачник.

«Единственный вопрос, который звучал от моих коллег, по поводу этого альбома: «Зачем столько хитов размещать в одном альбоме?, - розповідає співачка на офіційному сайті про свій альбом «Зачем?». - Мой ответ: «Потому что…»

Ще одна народна артистка - Алла Борисівна. Попова. Про те, що співачка має вже 12 сольних альбомів свідчить хоча б той факт, що є в неї і пісня під назвою «Не уходи», і пісня під назвою «Уходи», і «Не моя вина», і «Грішна!».

Одна з найкращих пісень зірки - це, без сумніву, «Не доливай вина»:

«…Учора ти прийти не зміг -

Не я одна тебе чекаю.

Дружина в тебе є своя,

Але її давно не любиш.

Сьогодні я любов твоя,

Сьогодні ти мене голубиш…»

Але інші теж класні.


Матеріали за темою:

Теги
-79
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.