Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
27 серпня, 2013   ▪   Версія для друку

Парадний китель шефа СБУ прикрашений російськими орлами

Кому служить голова СБУ видно неозброєним оком.
Парадний китель шефа СБУ прикрашений російськими орлами

Те, що українською державою заправляють «не ті» - всі давно знають.

І про родинні зв’язки багатьох вітчизняних чиновників з Газпромом та іншими «братніми» промами, і про те, що серед депутатів є кадрові російські офіцери, і про те, що охорона українського президента просякнута такими ж кадровими трудоголіками з ФСБ і про багато чого іншого.

Але «не ті» останнім часом почали не тільки нахабніти, а й втрачати пильність. Так дивить і вся агентура розвалиться…

На сам День Незалежності «попалився» головний гебіст країни генерал-майор Олександр Якименко.

 

 

На його святковому кителі фотограф Влад Содель  сфотографував два значки з двоголовим російським орлом. Все б нічого, бо значки лише ілюструють штрихи біографії шефа СБУ, але ж сам факт.

 

 

Один значок «BBA - Boeннo-вoздyшнaя aкaдeмия им. Гaгapинa», а інший кваліфікаційний значок для випускників військових академій та військових університетів за програмою  вищої профосвіти з вищою оперативно-тактичною підготовкою (Федеральный конституционный закон от 25 декабря 2000 г. N 2-ФКЗ "О Государственном гербе Российской Федерации".)

 

 

Будь Якименко простим смертним, не було б до нього жодних претензій. Але ж він, як не крути, Голова Служби безпеки України.

Треба, як мінімум мати совість, щоб носити відзнаки іншої держави займаючи таку посаду і ще й фотографуватися в них для офіційного сайту СБУ.

 

 

Тим паче на «25 декабря 2000 г.» Якименко згідно його офіційної біографії з того ж сайту, вже мінімум як рік з 1999 р. числився на службі на оперативних та керівних посадах в СБ України. То коли ж він сердешний встигав вчитися і закінчувати військову академію чи військовий університет за програмою вищої профосвіти з вищою оперативно-тактичною підготовкою?     

 

 

Хоча, чого дивуватися. Для людини, яка ще донедавна називала своє відомство КДБ це нормально...

 

Читайте також Українські політики у спорті: пиятика на яхтах і багатоборство Януковича

 

За матеріалами facebook.com/sodel.vlad
Матеріали за темою:

Новини за темою
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.