Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
29 серпня, 2013   ▪  Версія для друку

Мер, генерал, кандидат наук. У Кернеса побільшало регалій

Мер Харкова вдосконалюється з космічною швидкістю, перетворюючись із одіозного політика у «шановного інтелектуала».

Не встигла країна усвідомити та оцінити всієї значущості трансформації Геннадія Кернеса в кавалера Золотої зірки «Героя козацького народу», «генерала армії» і академіка Міжнародної академії Козацтва, як її струсонуло знову.

І знову стараннями епатажного Гепи. 

 

 

Цього разу мер Харкова захистив дисертацію. 

 


Виявляється, ця багатогранна людина, що вже має два дипломи юриста й держуправлінця, не перестає вчитися. Будучи аспірантом кафедри парламентаризму й політичного менеджменту  Академії держуправління при президенті, Геннадій Адольфович, в перервах між службою на благо харків’ян, кілька років невтомно працював на науковій ниві, ретельно пишучи дисертацію.

 


Захист відбувся, як пишуть "Вести", в середу, 28 серпня, після обіду. 

 


Близько 14:00 Кернес під'їхав до будівлі Академі держуправління на Московському проспекті у супроводі охорони і відразу пройшов у кабінет ректора академії Вадима Ландсмана.
Дещо пізніше до журналіста газети, який був поблизу аудиторії, де йшли захисти дисертацій, підійшов один із охоронців Кернеса із проханням покинути будівлю.
"У зал за жодних умов не пустимо все одно", - пообіцяв один із братів-близнюків, які займаються охороною харківського міського голови. При цьому він визнав, що журналіст має законні підстави там перебувати.

 


Близько трьох годин Кернес захищав роботу на тему "Механізми впливу регіональної еліти на державне управління України". 
"Кожен, хто має позитивний результат, повинен бути задоволений. Я працював над цією дисертацією кілька років. У житті нічого легко не дається", - сказав Кернес журналісту газети після того.
Отак от...

 


Безумовно харків’яни мають бути щасливі, що мають такого мера. Та що там харків’яни, весь український народ може бути невдовзі ощасливлений Геннадієм Адольфовичем, коли його самовдосконалення і кар'єрний ріст продовжуватимуть зростати такими спрінтерськими темпами...
Головне, щоб ніхто при цьому не постраждав...

 

 

Читайте також Свіжий анекдот: Кернес - козак-герой, академік і генерал армії

 

За матеріалами pravda.com.ua , instagram.com/gepard59


Матеріали за темою:

-40
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.