Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
30 серпня, 2013   ▪   Клеопатра Пироженко   ▪   Версія для друку

Гроші та поезія в житті міністра Раїси Богатирьової

Одкровення про “бабло” яке не гріє душу та вірш про вчительку...
Гроші та поезія в житті міністра Раїси Богатирьової

із врачами розмовляє

голова мінздрава рая

"я вам всім сказати мушу

шо бабло не гріє душу

нафіга вам та зарплата?

главне – єсть бінти і вата

остальні мєдікамєнти

куплять сАмі пацієнти"

 

Сьогодні я зрозуміла, що Раїса Богатирьова недарма є міністром охорони здоров’я. Вона відкрила мені очі. А все завдяки тому, що якби не пані Раїса, то я б ніколи не дізналася, що гроші – то не головне. Розмовляючи з медиками міністр сказала “І неважливо – багато чи ні буде у вас грошей. Гроші, звичайно, важливі в нашому житті, але вони не гріють душу і не створюють навколо нас середовища, в яке ми прагнемо“.

 

 

На превеликий жаль відео з мудрістю пані Раїси поки що немає, зате є інше, яке дає зрозуміти у якому напрямку рухатиметься наша медицина. Послухайте уважно, що вона говорить у другій половині відео. “Найти не скидку, а просто обязать и если они… Есть много условий которые они могут не выполнять. Я не говорю, что это инструменты, которыми нужно задавить предпринимателя медицинского, но это инструменты, которыми можно влиять, это ж люди тут живут, у них тут родители живут…“

 

 

Ну і щоб якось вас розрадити після такого, ось вам вірш у виконанні пані Раїси. Не дуже зрозуміло з якого переляку, вона раптом зацікавилася вчителями. Маю надію, що це не якась нова реформа спрямована на поєднання освіти з медициною.

 

 

Читайте також Українські політики у спорті: пиятика на яхтах і багатоборство Януковича

 

ragu.li

 
Матеріали за темою:

Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.