Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
4 вересня, 2013   ▪  Версія для друку

Автомобільний "смітник" імені Рамзана Кадирова

Слава про неспівмірне багатство чеченського правителя дійшла нарешті до Кремля, і кремлівських чиновників серйозно задавила жаба.

Міністр фінансів Росії Антон Сілуанов дізнавшись, скільки в глави Чечні Рамзана Кадирова залізних коне,й спробував розкритикувати його за це, але намарне. Його критика для правителя Чечні, як горох об стінку. 

 

 

Кадиров відповів на критику міністра з приводу великого числа автомобілів на балансі держорганів республіки не лише спокійно, а й з певним підтекстом. 
За словами Кадирова, надлишок пояснюється тим, що чеченська влада «довгі роки не списує «стару техніку», продовжуючи її експлуатувати. У зв'язку з цим він припустив, що міністра могли дезінформувати. 

 


Ще гірший "підтекст" оприлюднило на додачу одне з російських видань — цілу колекцію автомобілів, на яких їздять сам Рамзан Кадиров, його охорона, а також чеченські чиновники.
А й справді. Куди ж списувати такі машини?

 

 

Читайте також Путінське ластостискання в річницю Бесланської трагедії

 

За матеріалами gazeta.ru


Матеріали за темою:

-26
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.