Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
6 вересня, 2013   ▪   Версія для друку

Солістка Національної опери України: «Контингент родителей и детей резко отличается от быдлячих украинских школ»

«Ярчайша звізда» української оперної сцени вважає людей, які говорять українською - бидлом.
Солістка Національної опери України: «Контингент родителей и детей резко отличается от быдлячих украинских школ»

Ви знали до сьогодні хто така Катерина Абдулліна?  Вона, між іншим, «Одна из ярчайших звёзд украинской оперной сцены. Выдающееся драматическое колоратурное сопрано, ученица Великой Евгении Мирошниченко (народной артистки СССР) и звезды итальянской оперы Марии Луизы Ваннини, уже двенадцать лет радует публику на сцене Национальной Оперы Украины». 

 

 

Отак от. Тепер будете знати. А то жили і не підозрювали, що поруч псує повітря така славетна цяця. 

 

 

До речі «её неповторимое исполнение партии Виолетты в бессмертной опере Д.Верди «Травиата», сделало певицу известной не только для украинской публики, но и далеко за пределами Украины.

Блестящий экстраординарный тембр этой певицы, а так же выразительная и очень трогательная актёрская игра не оставит равнодушным даже самого искушённого оперного зрителя.

Богатая природа, в сочетании которой отличная сценическая внешность и необходимая для успеха харизма, выделяет Екатерину среди остальных солистов. Яркая индивидуальность, невероятное музыкальное чутьё, а так же владение итальянским BELCANTO, позволяет ей точно интерпретировать образы героинь любого плана, как лирических так и трагедийных.» 

 

 

Всю це самовосхваляння можна прочитати на її сайті зробленому в трьох мовах: італійській, англійській і, як ви вже, зрозуміли російській. Чому немає української, стає зрозуміло, коли прочитати невеличкий коментар Абдуліної з Facebook, що вже поширився в мережі. Опускатися до рівня бидла Абдуліна не бажає.

 

 

"Отдала ребенка в русскую гимназию и еще ни разу не пожалела. Все предметы по русски все предельно ясно и понятно. А больше всего понравилась торжественная линейка я даже плакала. По русски очень красиво говорили старшеклассники. Пели и читали стихи. Да вобщем то контингент родителей и детей резко отличается от быдлячих украинских школ. В первом классе 3 раза в неделю укр мова, и выпускники разговаривают на ней куда лучше чем выпускники укр школ. Я рада, что моя дочь учится среди морально здоровых детей. А не среди быдла", - написала Абдулліна (орфографія та пунктуація автора збережені).

 

 

І це, на хвилиночку, солістка Національної опери України, на чиє богемне утримання йдуть гроші того самого бидла, яким Абдуліна так гидує. 

 

 

А може не потрібно таких жертв?

Російські і європейські сцени вже давно зачекалися цю «звізду» з «блєстящим екстраординарним тембром», з «очєнь трогатєльною актьорською ігрою» і «нєвєроятним музикальним чутьйом». А бидло якось переживе таку втрату.

 

 

Читайте також Парадний китель шефа СБУ прикрашений російськими орлами
Матеріали за темою:

Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.