Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
8 вересня, 2013   ▪  Версія для друку

Як Януковичу потрапити в рай — гарний приклад колеги президента

Щоб нагодувати голодних, президент Малаві продала літак і 30 «мерседесів»

 Влада Малаві має намір нагодувати мільйон голодуючих на гроші, вторговані від продажу... президентського літака.

 

 

 

За даними казначейства Малаві, за рахунок продажу реактивного літака бізнес-класу Dassault Falcon 900EX, придбаного попереднім президентом країни Бінгу ва Мутаріка 2009 року, державний бюджет поповнився на 15 мільйонів доларів. Усі ці гроші підуть на закупівлю маїсу і бобів для голодуючих.

 

Рішення про продаж літака прийняла новий президент Малаві Джойс Банда, яка оголосила про намір суттєво перерозподілити бюджетні витрати на користь простих людей. Крім літака, продано більш як 30 «мерседесів», які використовувала адміністрація президента, а власну зарплату глава держави знизила на 30%.

 

 

 За рахунок цих заходів Банда сподівається налагодити відносини із закордонними спонсорами, гуманітарна допомога яких становить близько 40% державного бюджету. Після купівлі літака обсяги виділених Малаві з-за кордону коштів різко скоротилися, оскільки спонсорів розлютила така трата грошей, які мали піти на допомогу нужденним. Зокрема Велика Британія, яка робить найвагоміший внесок до бюджету Малаві, скоротила свої щорічні пожертвування майже на п'ять мільйонів доларів.

 

 Республіка Малаві розташована на сході Африки і входить до країн з украй низьким рівнем життя. Нинішній президент Джойс Банда зайняла цей пост після смерті її попередника Бінгу ва Мутаріка у квітні 2012 року.

 

 

Отримати гроші на допомогу бідним виявляється так просто. І чорнобильцям, і афганцям, і туберкульозникам, і сиротам, і ще багато кому, могло би їх вистарчити в бюджеті, аби лишень добра воля можновладців тих. Але президент і Ко є прибічниками більш комфортного шляху дло раю: розкошувати у своїх маєтках і ствобичити в Лаврі на великі свята.

 

 

 Читайте також  Перший у черзі на увічнення

 

За матеріалами expres.ua


Матеріали за темою:

33
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.