Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
11 вересня, 2013   ▪  Версія для друку

“Даня-шоу” від пасинка Льоні Черновецького

Доки Даня бавиться в оператора і режисера, вітчим збудував його мамі ще одну хатку.

Пасинок екс-мера Києва Леоніда Черновецького 15-річний син Олени Савчук Даня захопився відеозйомками. Хлопчик завантажує в YouTube ролики під назвою “Даня шоу”.

 

 

Один з роликів він зняв у квартирі з розкішним інтер’єром, кришталевою люстрою і білим роялем, а за вікном – вид на Дніпровську набережну (це саме той будинок, де жила його мама Олена Савчук до одруження з Черновецьким). Разом з другом вони зображують крутих хлопців, які гойдаються на силових тренажерах у коридорі і танцюють у стилі реп.

 

 

Найсмішніший ролик – «Секретний агент, або У війні між добром і злом», в якому Даня називає себе «міцним горішком», який завжди поспішає на допомогу. У боротьбі з 13-річним агентом «гине» ведмедик – символ зла.

 

 

Ще один ролик, де він у класі співає під фонограму пісню «Общага». Щоправда, через жуйку в роті не завжди потрапляє в такт.

 

 

 

 

 

А в цей час його вітчим Леонід Черновецький продовжує вити з мамою Оленою своє сімейне гніздечко. Як розповіли доброзичливці в Київраді, крім маєтку над морем у курортному Кобулетті, він добудував собі шикарний будинок в одному з елітних районів Тбілісі.

 

 

Отак от. Красиво жити не заборониш...

 

Читайте також Черновецький сховався в Грузії і втілює мрію

 

За матеріалами vesti.ua

 


Матеріали за темою:

-51
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.