Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

Азаров натякнув чому Присяжнюк їздить в Голландію

Українці невдовзі можуть стати споживачами головних голландських продуктів - канабісу і грибів. Прем’єр-міністр України Азаров зацікавився успіхами голландського сільського господарства.

Вже другий день наш видатний реформатор Микола Янович Азаров перебуває в благословенній Голландії.  Зустрічається з владою та представниками бізнесу. Особливо його цікавлять виробники сільськогосподарської продукції.

 


Судячи з усього, Миколі Яновичу в Голландії подобається, і від продукції він просто в захваті. Він вже готовий переймати тамтешній досвід і кличе голландців втілювати свої проекти в Україні.

 


В чому ж причина такої ейфорії та небувалого, як для Миколи Яновича, життєвого піднесення. Невже пізнавати Голландію очільник українського уряду почав з кофешопу?

 

 

Цілком можливо, хоча в програмі цей пункт навряд чи вдасться знайти.

 


Але навіщо шукати. Азаров вже й сам обмовився про причину свого приїзду. Щоправда дещо завуальовано. В Голландію його, мовляв привів «загадковий» міністр аграрної політики й продовольства Микола Присяжнюк.
«Пан Присяжнюк не перший раз у Голландії. І, мені здається, він щоразу приїжджає окрилений з Голландії, з великими планами, з великими ідеями", - сказав Микола Азаров під час зустрічі із представниками нідерландського аграрного бізнесу в Гаазі.
 


Тепер Микола Янович, окрилений спілкуванням з голландцями і знаючи благодатний вплив їх продукції на організм людини, зокрема на організм пана Присяжнюка повідомив, що Україна зацікавлена в залученні нідерландських інвесторів у свій аграрний сектор.

Ще б пак.

Таку траву як вирощують в Голландії не вирощують в жодній країні світу. Гребе, несамовито. А про гриби і говорити зайве. Наші мухомори звичайно також річ суперова, але ж і не безпечна. А голландський продукт таки до летального кінця не призводить.

 

 

Читайте також Парадний китель шефа СБУ прикрашений російськими орлами

 

За матеріалами kmu.gov.ua, un.ua


Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.