Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
16 вересня, 2013  ▪  Валерія Бурлакова   ▪  Версія для друку

Хто стоїть за гаслом “Ненавижу украинский язык”

“Ненавижу украинский язык”: мешканці Москви піднялись на боротьбу проти українського перекладу на ТБ


 

До спільноти з промовистою назвою “Я ненавижу украинский язык” її творці закликають залучитись тих, кого “за*бал перевод с русского на украинский на украинских каналах”. Втім, обговорюють тут не тільки складнощі буття російськомовних телеглядачів, а й проводять опитування накшталт “За что вы ненавидите украинский язык?” з варіантами відповідей типу “Потому что он придуман для раскола русского народа”, ностальгують за Радянським Союзом та переконливо пропагують «язик».

 

 

.jpg

 

Ми вирішили познайомитись із активними дописувачами спільноти - тими, кому заважає український переклад на телебаченні. Цікаво, що більшість з них - москвичі. Вочевидь українські титри їм заважають під час туристичних поїздок до України, де вони весело пароводять час за екранами телевізорів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Читайте також Пост про бидло прима Абдулліна прикрила амурними справами


Матеріали за темою:

-508
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.