Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
17 вересня, 2013   ▪  Версія для друку

Що дозволено Ахмедінеджаду, Януковичу – зась

Є одна річ, яку ніколи не зможе собі дозволити зробити Віктор Янукович.

Колишній президент Ірану Махмуд Ахмедінежад, який 8 років очолював Іранську державу, нині працює викладачем і  їздить на роботу на автобусі.

 

 

Нещодавно в інтернеті з'явилася фотографія колишнього іранського президента, який  громадським транспортом їде на роботу. Під фотографією зроблено запис, що за 8 років президентства Ахмедінежад не отримав з держбюджету жодної  копійкиі жив на викладацьку зарплату. Під час свого президентства він не ініціював ухвалення закону «Про екс-президентів», щоб отримувати високу пенсію. Залишивши президентську посаду він знову повернувся до викладацької діяльності і як бачите, їде на роботу на автобусі.

 

 

«Лох»,-  подумає будь-який український нардеп і чиновник, не кажучи вже про  Віктора Федоровича, який ще не ставши президентом, вже подбав собі і про Межигір'я і про інші радощі життя.

А втім, залежить під яким кутом дивитись...

 

 

Людина, яку вважали одним з найбільших ворогів США нині їздить на роботу на автобусі. Добре це чи погано?

Мабуть, добре. Бо вона може собі дозволити таку розкіш.

А от Віктор Янукович, який нічиїм в принципі ворогом у світі не є, собі такої розкоші дозволити не може. І не тому, що “пацани не поймуть” і за лоха вважатимуть. Зовсім ні. Звикнувши жити в клітці, він погано почувається на свободі. Високий паркан і озброєні охоронці — це те, що вселяє в його душу спокій та впевненість.

 

Читайте також Як Януковичу потрапити в рай — гарний приклад колеги президента

 

За матеріалами vesti.az


Матеріали за темою:

77
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.