Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
20 вересня, 2013   ▪  Версія для друку

Російські стриптизерки стали на захист миру і Путіна

Танцівниці із стриптиз-клубу продовжують шляхетну справу студенток журфаку МДУ

Ще одне ноу-хау російської пропаганди.

Стриптизерки випустили календар, який присвятили президенту Росії Владіміру Путіну. Основна тема календаря - війна в Сирії, а назва проекту - Make love - not war.

 

 

У проекті взяли участь 20 танцівниць.

 

 

На фотографіях календаря на кожен місяць - свої дівчата і свій слоган: «От войн спасена планета — спасибо Путину за это», «Ищите химию в отношениях, а не в Сирии», «Стреляйте глазами, а не патронами», «Обама — не слушаешь Мишель? Послушай меня!», «Взрывайте танцполы, а не дома» та інші.

 

 

На думку дівчат, Путін сьогодні - головний миротворець серед керівників усіх країн, і саме завдяки йому війна з Сирією досі не розпочалася, йдеться в поясненні до календаря.

 

 

Проект заявлено, як не комерційний. Буде надруковано обмежена кількість примірників для гостей клубу і два спеціальні.

 

 

Один з них організатори проекту хочуть відправити Владіміру Путіну, а інший - перекласти англійською і відправити в американське посольство з проханням передати примірник президенту США Бараку Обамі.

 

 

Читайте також Путінське ластостискання в річницю Бесланської трагедії

 

За матеріалами rbcdaily.ru


Матеріали за темою:

-91
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.