Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
22 вересня, 2013   ▪  Версія для друку

Віват! Кримський міністр служить "отєчєству"і “єйо імператорскому височеству”

Кримський міністр курортів і туризму зізнався, що служить Російської імперії.

Міністр курортів і туризму Криму Олександр Лієв нагороджений імператорським орденом Святої Анни третього ступеня. Про це Лієв повідомив на своїй сторінці в Facebook.

«Ее Высочество Глава Российского Императорского Дома Е.И.В. Государыня Великая Княгиня Мария Владимировна удостоила меня Ордена Святой Анны Третьей Степени! Служу Отечеству!», - повідомив Лієв, не уточнивши при цьому, яке отечество він мав на увазі.

 

 

Міністр зізнався, що для нього і його родини «це насправді подія».

 

 

Відверті одкровення Лієва у вигляді: «Служу Отечеству!» - викликали нерозуміння серед користувачів соцмереж.

«Как лично человека – поздравляю, но как чиновника – нет. Я думала, вы министр в Автономной Республике Крым, Украина. А вы, оказывается, Российской империи служите...», - написала одна з користувачок.

Через деякий час пост міністра зник зі стрінки, або став недоступним для чужих. Бо й справді, навіщо зарання розкривати карти. На все свій час...

 

 

ДОВІДКА. Імператорський орден Святої Анни заснований в 1735 році як династична нагорода і в 1797 році введений імператором Павлом I в нагородну систему Російської імперії для відзначення широкого кола державних чиновників і військових. При цьому орден ніколи не переставав мати особливий статус династичної нагороди дому Романових.

 

Читайте також Федеральний секс в вікні Білого Дому в Москві сколихнув інтернет

 

За матеріалами an.crimea.ua


Матеріали за темою:

-102
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.