Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
25 вересня, 2013   ▪  Версія для друку

Черновецький зібрався у мери Тбілісі?

Оселившись у Грузії, космічний київський мер знову купує собі імідж благодійника.

Леонід Михайлович Черновецький тільки на вигляд такий дивний. Насправді, з мозком у нього все нормально і з цинізмом також. Не завадило б і всім іншим такого тверезого та жорсткого розрахунку.

Оселившись, на всяк випадок, від гріха подалі і українського правосуддя також, в Грузії наш «космонавт» вирішив міцно пустити корінці.

Перше що зробив розумний Льоня-космос, це зайнявся в Грузії благодійністю. Бо що може викликати найбільше довіри і розчулити серця сусідів, як не доброта, чуйність та показова безкорисливість. Кому, як не Леоніду Михайловичу про це знати, адже він двічі вигравав у цей спосіб вибори і «взував» кілька мільйонів цілком адекватних і розумних киян.

Отож, Леонід Михайлович  перш ніж закопувати в землю «Золотого руна» гроші, купуючи банки чи торгуючи нерухомістю, вирішив здобути собі гарний імідж. А який же ж імідж без бабусь та дітей?

Фонд Черновецького тепер обслуговує 300 бідних, самотніх людей похилого віку в Тбілісі - їм приносять їжу, ліки, іноді запрошують в ресторан, де пригощають бананами і ананасами. Крім цього, Черновецький разом з новою дружиною Оленою Савчук відкрив дитячий будинок на вісім вихованців і відібрав сорок дітей з багатодітних сімей, яким кожен місяць дає по $100.

 

 

Добра справа не залишилась непоміченою.
У Тбілісі вже ходять чутки про такого собі українця, який розгорнув бурхливу благодійну діяльність. «Так, тут багато говорять про українського бізнесмена, який купив для дітей будинок. Кажуть, що у кожного там - навіть комп'ютер» , - розповідають тбіліські таксисти. У МОЗ Грузії про Черновецького говорять з пієтетом. «Звичайно, ми знаємо. Вони взяли в оренду будинок в центрі Тбілісі, біля нашого парку. Там така чудова природа! Вони всі документи оформили і нещодавно туди дітей вже перевезли», - говорить співробітниця, що представилася Саломе. Так само, за словами чиновниці, у Черновецького і його фонду - велика програма для старих. «Вони довго консультувалися з одною соціальною службою, найняли в тому числі і їх робітниць і ті тепер ходять та доглядають за хворими людьми похилого віку». Хворим бабусям приносять продукти, ліки, роблять перев'язки.

Можна було б і повірити, що насправді Леонід Михайлович робить все це безкорисливо та від щирого серця та перестати підозрювати його у смертних гріхах, але ж не вдається… Забагато показухи.

 


Про те, що 40 дітям з багатодітних сімей, Черновецький в місяць дарує по $ 100, він навіть похвалився на своєму особистому сайті, де розмістив фото: він і Олена - в оточенні щасливих грузинських діточок. На сайтах його грузинського фонду багато фото старих: вони сидять за накритими столами, перед ними - тарілки з бананами, ананасами, вино.

Взимку, кажуть мешканці Тбілісі, всі сайти вакансій Грузії були усіяні пропозиціями попрацювати в дитбудинку Черновецького вчителями, медиками. А менеджерові фонду досі пропонують зарплату в $ 2-3 тис. (у Грузії в середньому отримують близько $ 300-400).
Грузинський політолог Олександр Ронделі говорить, що з Черновецьким не знайомий, але підозрює, що «добрі справи робляться не в останню чергу для того, щоб відкривати двері у владні кабінети, будувати свій бізнес в Грузії». Українські політологи такої ж думки. «Це такий спосіб закріпитися на території. Він формує про себе позитивний імідж благодійника і через таку діяльність знаходить підходи до місцевої влади. Надалі він може подружитися і з новою командою грузинського керівництва і виступити навіть посередником у відносинах з Україною, буде залучати туди інвестиції» , - вважає політолог Володимир Фесенко.

 

Читайте також Свіжі одкровення Леоніда Черновецького

 

За матеріалами vesti.ua


Матеріали за темою:

-45
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.