Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

Наречена Кличка знає різницю між українцями та росіянами

Хейден Панеттєррі заговорила українською

Наречена українського боксера Володимира Кличка, як з'ясувалося, знає ще й українську мову. 24-річна Хейден Панеттєррі не так давно заговорила до журналістів російською, а тепер, як розповідає молодший Кличко, вивчила декілька фраз українською.

 

 

Відтак, Хейден, на відміну від деяких вітчизняних політиків, уже розуміє, що між російською та українською є суттєва різниця.

 

 

Справа в тому, що вона чує часто і багато російську мову і тому все відбувається спонтанно, - розповідає про мовні починання коханої Кличко. - Я іноді сам дивуюся: деякі фрази, які я ніколи не чув від неї, і раптом вона їх говорить. Вона знає деякі фрази українською мовою, деякі російською. Вона вже знає різницю між двома мовами. Хоча спочатку це для неї звучало однаково "

 

 

Чітайте також Українка затанцювала Америку

 

За матеріалами bilshe.com


Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.