Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
25 вересня, 2013   ▪  Версія для друку

Наречена Кличка знає різницю між українцями та росіянами

Хейден Панеттєррі заговорила українською

Наречена українського боксера Володимира Кличка, як з'ясувалося, знає ще й українську мову. 24-річна Хейден Панеттєррі не так давно заговорила до журналістів російською, а тепер, як розповідає молодший Кличко, вивчила декілька фраз українською.

 

 

Відтак, Хейден, на відміну від деяких вітчизняних політиків, уже розуміє, що між російською та українською є суттєва різниця.

 

 

Справа в тому, що вона чує часто і багато російську мову і тому все відбувається спонтанно, - розповідає про мовні починання коханої Кличко. - Я іноді сам дивуюся: деякі фрази, які я ніколи не чув від неї, і раптом вона їх говорить. Вона знає деякі фрази українською мовою, деякі російською. Вона вже знає різницю між двома мовами. Хоча спочатку це для неї звучало однаково "

 

 

Чітайте також Українка затанцювала Америку

 

За матеріалами bilshe.com


Матеріали за темою:

77
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.