Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери

На регіоналів насувається православний бунт

Ровенківська парафія УПЦ МП відмовляється йти в Європу

Настоятель храму Богоотців Іоакима та Анни в Ровеньках Луганської області Олександр Авдюгін написав у своєму блозі, що не хоче бачити у своїй церкві депутатів від Партії регіонів, які виступають за європейський вибір України. Він також пообіцяв, що його парафіяни ніколи не голосуватимуть за них.

«Давно хотел сказать, да как-то забывалось. Прошу учесть. Я в Европу не желаю. И мой приход тоже туда не хочет. Давеча все прихожане единословно, единодушно и единодумно сказали, что нам это не надобно... И этих, как их, депутатов, мы на нашем приходе видеть не хотим. Вы нас обманули...», – написав батюшка.

 

 

Що обманули, то обманули, бісові діти. Тільки тоді, коли вони те саме робили стосовно цілого народу, попа Авдюгіна чомусь це не надто цікавило. Не цікавила його брехня і тоді, коли ці хлопці одною рукою грабували країну і витрясали з неї душу, а іншою несли в храми Божі «подаяніє».

Зате тепер батюшка прозрів і сильно розгнівався. Він порадив регіоналам «викреслити зі списку потенційних виборців» всіх своїх прихожан храму святих Богоотців Іоакима та Анни. «И я очень постараюсь, чтобы Ваших региональных, тимошенковских, кличковских, тягнибоковских и прочих – их имен вообще не существовало в понятии «депутатов», – сказав він.

Дісталося на горіхи і голові фракції Партії регіонів Олександру Єфремову. «Александр Сергеевич, я лидера фракции регионов имею в виду. Вы ведь в храме у нас были. Не стыдно обманывать???» – обурився настоятель храму.

 

 

Це далеко не перший приклад спротиву офіційній лінії партії, якій УПЦ МП служила вірою і правдою багато років. І мабуть, не останній.

 

 

Ще не подали свій гнівний голос такі стовпи церкви, як, наприклад, митрополит Одеський та Ізмаїльский Агафангел, який поки що лише спокійно закликає українську владу відмовитися від вступу в НАТО та ЄС. «Сейчас очень много говорят «о европейском выборе» Украины, о вступлении Украины в НАТО. Правители Украины пытаются убедить нас в том, что это никоим образом не повредит дружественным отношениям с Россией. Однако совершенно очевидно, что НАТО – враждебный России и всей православной цивилизации блок», – заявив митрополит, перебуваючи не так давно в Москві.

 

 

А митрополит знає, що каже. Він завжди був переконаний, що «Наша общая родина – СССР» і в Європі нам нема що робити. «Куда нам в Европу, какой Евросоюз? – это все фашисты», – казав якось святий отець. А ще подейкують лихі язики, що були часи, коли підходили до нього за благословенням, то він обов’язково питав: «За кого голосовал? За Ющенко? Пошел без благословения. Скажи спасибо, что не прокляну».

Згодом владику «відмазували» від цих богонатхненних слів, але в пам’яті народній вони чомусь залишаються.

 

Звичайно, геополітика не має жодного стосунку до християнської віри, але тільки не в Україні. На жаль, нам не пощастило бути «канонічною» територією однієї сумнівно канонічної церкви, яка має проблеми не лише з геополітикою, географією, а й читанням Святого Письма. Утім, це не заважає їй втручатися в політику і працювати в інтересах свого земного бога, що живе в Кремлі і в різні часи йменувався то царем, то імператором, то президентом.

 

 

Читайте також Віват! Кримський міністр служить "отєчєству"і “єйо імператорскому височеству”

 

P.S.

 

 

За матеріалами frankensstein.livejournal


Новини за темою
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.