Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
26 вересня, 2013   ▪  Версія для друку

На регіоналів насувається православний бунт

Ровенківська парафія УПЦ МП відмовляється йти в Європу

Настоятель храму Богоотців Іоакима та Анни в Ровеньках Луганської області Олександр Авдюгін написав у своєму блозі, що не хоче бачити у своїй церкві депутатів від Партії регіонів, які виступають за європейський вибір України. Він також пообіцяв, що його парафіяни ніколи не голосуватимуть за них.

«Давно хотел сказать, да как-то забывалось. Прошу учесть. Я в Европу не желаю. И мой приход тоже туда не хочет. Давеча все прихожане единословно, единодушно и единодумно сказали, что нам это не надобно... И этих, как их, депутатов, мы на нашем приходе видеть не хотим. Вы нас обманули...», – написав батюшка.

 

 

Що обманули, то обманули, бісові діти. Тільки тоді, коли вони те саме робили стосовно цілого народу, попа Авдюгіна чомусь це не надто цікавило. Не цікавила його брехня і тоді, коли ці хлопці одною рукою грабували країну і витрясали з неї душу, а іншою несли в храми Божі «подаяніє».

Зате тепер батюшка прозрів і сильно розгнівався. Він порадив регіоналам «викреслити зі списку потенційних виборців» всіх своїх прихожан храму святих Богоотців Іоакима та Анни. «И я очень постараюсь, чтобы Ваших региональных, тимошенковских, кличковских, тягнибоковских и прочих – их имен вообще не существовало в понятии «депутатов», – сказав він.

Дісталося на горіхи і голові фракції Партії регіонів Олександру Єфремову. «Александр Сергеевич, я лидера фракции регионов имею в виду. Вы ведь в храме у нас были. Не стыдно обманывать???» – обурився настоятель храму.

 

 

Це далеко не перший приклад спротиву офіційній лінії партії, якій УПЦ МП служила вірою і правдою багато років. І мабуть, не останній.

 

 

Ще не подали свій гнівний голос такі стовпи церкви, як, наприклад, митрополит Одеський та Ізмаїльский Агафангел, який поки що лише спокійно закликає українську владу відмовитися від вступу в НАТО та ЄС. «Сейчас очень много говорят «о европейском выборе» Украины, о вступлении Украины в НАТО. Правители Украины пытаются убедить нас в том, что это никоим образом не повредит дружественным отношениям с Россией. Однако совершенно очевидно, что НАТО – враждебный России и всей православной цивилизации блок», – заявив митрополит, перебуваючи не так давно в Москві.

 

 

А митрополит знає, що каже. Він завжди був переконаний, що «Наша общая родина – СССР» і в Європі нам нема що робити. «Куда нам в Европу, какой Евросоюз? – это все фашисты», – казав якось святий отець. А ще подейкують лихі язики, що були часи, коли підходили до нього за благословенням, то він обов’язково питав: «За кого голосовал? За Ющенко? Пошел без благословения. Скажи спасибо, что не прокляну».

Згодом владику «відмазували» від цих богонатхненних слів, але в пам’яті народній вони чомусь залишаються.

 

Звичайно, геополітика не має жодного стосунку до християнської віри, але тільки не в Україні. На жаль, нам не пощастило бути «канонічною» територією однієї сумнівно канонічної церкви, яка має проблеми не лише з геополітикою, географією, а й читанням Святого Письма. Утім, це не заважає їй втручатися в політику і працювати в інтересах свого земного бога, що живе в Кремлі і в різні часи йменувався то царем, то імператором, то президентом.

 

 

Читайте також Віват! Кримський міністр служить "отєчєству"і “єйо імператорскому височеству”

 

P.S.

 

 

За матеріалами frankensstein.livejournal


Матеріали за темою:

-166
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.