Тиждень.ua
Красиве життя Справжні обличчя Фотофакт Майже серйозно Малоросійство Хороші манери
30 вересня, 2013   ▪  Версія для друку

Колесніченка вразив вірус доброти

Хто в цій країні не знає нардепа Вадима Колесніченка? Таких мабуть немає.

Більшість звичайно, коли чують це ім’я сильно сквернословлять, але є й такі, хто не гидує навіть подати йому руку та готовий співати дифірамби.

Безумовно, найбільше прославився Колесніченко своїм сумнозвісним законом про мови, яким довів до абсурду ідею французької революції про «свободу, рівність, братерство». А також, в результаті, довів до істерики своїх колег-чиновників, які мали би цей закон виконувати і догоджати всім національним меншинам на суму в багато мільярдів гривень.

 

 

Але Колесніченко не може мовчати, бо від цього в нього в голові з’являються ще божевільніші ідеї, ніж коли він говорить. Результат не змусив себе довго чекати. Колесніченко  відзвітував в своєму блозі, що зареєстрував новий проект постанови N3328 «О провозглашении в Украине 13 ноября Днем Доброты».

Було б доволі смішно, коли б це був жарт. Але насправді все це серйозно. Колесніченко, який здається ненавидить всіх і вся, окрім себе, ініціює святкування – дня доброти…

 

 

Аби зрозуміти масштаб проблеми варто трохи зацитувати його блог.

«Постановлением предлагается провозгласить в Украине 13 ноября Днем доброты. Рекомендовать Кабинету Министров Украины в двухнедельный срок со дня принятия настоящего Постановления образовать организационный комитет по вопросам ежегодного Дня доброты с привлечением представителей Министерства культуры Украины, Министерства социальной политики Украины, Министерства образования и науки Украины, Министерства молодежи и спорта Украины и других министерств, ведомств, профильных общественных организаций, заинтересованных народных депутатов Украины. Также в двухнедельный срок со дня образования организационного комитета предлагается утвердить государственную программу мероприятий по ежегодному Дню доброты путем проведения 13 ноября Всеукраинского фестиваля благотворительности и доброты, который будет включать проведение парадов благотворительности, соответствующих теле – и радиопередач, научно- практических конференций, круглых столов, семинаров, диспутов, выставок, демонстрацию фильмов, устройство эстрадных шоу, выступлений деятелей культуры и фольклорных коллективов, театрализованных представлений, викторин, конкурсов, а также реализацию благотворительных проектов и сбора пожертвований. К реализации программы и празднованию Дня доброты смогут подключиться и местные органы власти, а также общественные организации.»

Ця гучна ініціатива дуже схожа на підставу, провокацію, жарт, чи якийсь не зовсім обдуманий крок.

Ще можна було б повірити в щирі наміри нардепа, якби йшлося про «русскоязичну» доброту, або доброту «русскоязичних украінцев». Але в даному випадку справа доволі підозріла.

Можна, звісно, спробувати знайти в ініціативі і якийсь політичний аспект, що тягне хвіст з-за північно-східного боку кордону, і тоді це також буде більш схоже на правду. Але який для «Русского міра» від доброти сенс?

 

 

Хоча, не виключно, що нардеп Колесніченко і справді змінився та подобрішав. Іноді дива таки трапляються.

Але День доброти від Вадима Колесніченко - це все одно дуже смішно…

І люди, які йому підкинули думку, це зробити явно не страждають відсутністю почуття гумору.

 

Читайте також Віват! Кримський міністр служить "отєчєству"і “єйо імператорскому височеству”


Матеріали за темою:

-83
Ви не оцінювали матеріал
Останні публікації згорнути
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.